سرزمین اچ دی ads
خانه / لیگ برتر ایران / سایر تیم های لیگ برتر / شوک حامی مالی به باشگاه صبا، احتمال جدایی علی دایی و بازیکنان

شوک حامی مالی به باشگاه صبا، احتمال جدایی علی دایی و بازیکنان

شوک حامی مالی به باشگاه صبا، احتمال جدایی علی دایی و بازیکنان

در حالی که باشگاه صبای قم در حال بستن تیم خود برای فصل جدید رقابتهای لیگ برتر است عدم پایبندی اسپانسر جدید به تعهدات خود شوک بزرگی به علی دایی و بازیکنان صبا وارد کرده است.

سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار مهر، با وجود اینکه چند هفته از یارگیری تیم های لیگ برتری می گذرد و اکثر تیم های حاضر در فصل آینده تمرینات خود را آغاز کرده اند، از باشگاه صبای قم اخبار ناخوشایندی برای علی دایی و بازیکنانش به گوش می رسد.

اسپانسری که به صبایی ها برای حمایت در فصل جدید قول همکاری داده بود نتوانسته تعهداتش را عملی کند تا مشخص شود قول و قرارها بین طرفین عملی نخواهد شد. این موضوع شوک بزرگی به مجموعه صبا وارد کرده و ناراحتی شدید علی دایی را در پی داشته است.

گفته می‌شود این حامی سال گذشته هم برای خرید تیم ملوان انزلی اقدام کرد و حتی پس از آن به سراغ باشگاه نفت تهران رفت تا امتیاز این تیم تهرانی را بخرد ولی در هر دو مورد به تعهداتش عمل نکرد. این حامی مالی که قصد داشت اسپانسرینگ صبای قم در لیگ شانزدهم را بر عهده بگیرد، از طریق یک رابط با علی دایی مذاکراتی انجام داد و سرمربی صبا هم این حامی مالی را به استاندار قم ارجاع داد.

مذاکرات این حامی مالی و استانداری قم در نهایت با توافق طرفین برای شروع کار همراه می‌شود و علی دایی هم مامور بستن تیم جدید می‌شود با این شرط که قراردادهای سال گذشته بازیکنان تسویه شده و قسط اول قرارداد جدید بازیکنان صبا هم پرداخت شود ولی با گذشت چند روز از این ماجرا، خبری از پرداخت پول بازیکنان نشد. پرس و جوی علی دایی و بررسی وی از حامی جدید مالی وی را به این نتیجه رساند که قرار نیست پولی در کار باشد و همین موضوع دایی را برای بستن تیم دلسرد و بی انگیزه کرده است.

فرو رفتن صبای قم در این شرایط و با توجه به اینکه حدود 40 روز تا شروع لیگ برتر باقی مانده است، تداوم همکاری علی دایی و تعدادی از بازیکنان تیم صبا را در ابهام برده و مشخص نیست که سرمربی صبا آیا با این وضعیت حاضر به ادامه کار در این باشگاه خواهد بود یا خیر. فعلا همه چیز در باشگاه صبا مسکوت مانده و همه منتظر اتفاق جدیدی هستند تا تیم خودش را برای فصل شانزدهم آماده کند.

درباره admin

من امیر لقمان ،با تجربه چندین ساله فعالیت در زمینه رسانه های هواداری فوتبالی با سایت تیفوسی که مرجع هواداران متعصب فوتبال است در خدمت شما سروران هستم .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *