پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 17966 1 تیر 1395 ساعت [ 21:01 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

گزارش تمرین استقلال ،کری خوانی

مدافع ملی‌پوش تیم فوتبال استقلال برای نخستین‌بار در محل تمرین آبی‌پوشان آفتابی شد.

گزارش تمرین استقلال ،کری خوانی

مدافع ملی‌پوش تیم فوتبال استقلال برای نخستین‌بار در محل تمرین آبی‌پوشان آفتابی شد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تمرین تیم فوتبال استقلال برای آماده‌سازی جهت حضور در شانزدهمین دوره لیگ برتر ساعت 18:50 امروز (سه‌شنبه) در کمپ باشگاه استقلال برگزار شد.

* مهمترین نکته تمرین حضور کاوه رضایی و محمدحسین کنعانی‌زادگان در تمرین بود. انتقال این دو بازیکن به استقلال با حرف و حدیث‌های زیادی همراه بود و در حالی که صحبت از حضور آنها در پرسپولیس بود آنها راهی استقلال شدند. کنعانی‌زادگان که به‌دلیل مصدومیت هنوز مجوز تمرین را پیدا نکرده و به همین دلیل با لباس شخصی نظاره‌گر تمرین همبازیهایش بود.

* همانند روزهای گذشته استقبال خوبی از تمرین استقلال شد و حدود 800 نفر از تماشاگران استقلال نظاره‌گر تمرین بودند. آنها یک به یک مربیان و بازیکنان را تشویق کردند و به بعضی از بازیکنان جدید لقب دادند، به‌عنوان مثال آنها به کنعانی‌زادگان لقب کمپانی مدافع منچسترسیتی را دادند. همچنین این بازیکن با درخواست هواداران استقلال به‌نشانه کری‌خوانی برای پرسپولیس با دستانش عدد 4 را نشان داد که با تشویق هواداران استقلال روبه‌رو شد.

* هواداران خانم اجازه ورود به کمپ را پیدا نکردند.

* هواداران استقلال چند بار کاوه رضایی را تشویق کردند و ضمن موضع‌گیری علیه پرسپولیس بابت پیوستن رضایی به استقلال از بختیار رحمانی خواستند که این بازیکن را به‌سمت هواداران استقلال بیاورد.

* پیش از اینکه تمرین آغاز شود شماری از هواداران استقلال مقابل دوربین‌های تلویزیونی درباره خریدهای استقلال به اظهارنظر پرداختند. یکی از هواداران استقلال با ناراحتی گفت: نمی‌دانیم چرا پیوستن رضایی و کنعانی‌زادگان این‌همه حاشیه ساخته است، این دو بازیکن ترجیح دادند به استقلال بیایند اما برخی از رسانه‌ها به‌گونه‌ای دیگر منعکس کردند.

* پیش از اینکه مهدی رحمتی تمریناتش را زیر نظر حمید بابازاده مربی دروازه‌بان‌های استقلال آغاز کند، متوجه شد در قسمتی از زمین آب پاشیده شده و نسبت به این موضوع معترض شد.

* هنگامی که تمرین آغاز شد علیرضا منصوریان، محمدحسین کنعانی‌زادگان و کاوه رضایی را در آغوش گرفت و آنها را به بازیکنان استقلال معرفی کرد. منصوریان حضور آنها در استقلال را خوشامد گفت.

* منصور پورحیدری و نصرالله عبداللهی در تمرین امروز حضور نداشتند.

* تمرین با آیتم‌های مختلفی برگزار شد به‌طوری که علیرضا منصوریان ابتدا به تشریح تمرین پرداخت و سپس هر بخش تمرین را جداگانه برای بازیکنان توضیح می‌داد. محور تمرین عبور از مانع، پاسکاری‌های کوتاه، تمرکز بر حفظ توپ و بازی آقاوسط بود. یکی دیگر از بخش‌های تمرین فوتبال در دو گروه بود.

* در همان ابتدای فوتبال کاوه رضایی ضربه زیبایی زد که با تشویق هواداران استقلال روبه‌رو شد.

* هواداران استقلال چند نوبت سجاد شهباززاده را مورد تشویق قرار دادند، این تشویق‌ها در حالی صورت گرفت که شایعه‌ای مبنی بر مذاکره باشگاه پرسپولیس با این بازیکن مطرح شده است.

* در بخش فوتبال که در زمین بزرگ برگزار شد علیرضا منصوریان چندین‌بار به وسط زمین می‌رفت و با شاگردانش صحبت می‌کرد. بازی بازیکنان که در دو گروه سبز فسفری و نارنجی بود به‌قدری از سوی بازیکنان جدی دنبال می‌شد که هواداران استقلال نیز پیگیر این تمرین بودند.

* سیدحسین حسینی دروازه‌بان دوم استقلال هنوز در تمرینات شرکت نکرده است. ظاهراً این بازیکن از مسئولان استقلال خواسته که برای او منزلی تهیه کنند تا او بدون دغدغه بتواند تمریناتش را انجام دهد.

به گزارش تسنیم، تمرین استقلال فردا نیز پیگیری خواهد شد. طبق برنامه قرار است آبی‌پوشان در روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه تمرینات خود را انجام دهند و شنبه هفته‌ آینده به استراحت بپردازند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت