پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 17971 1 تیر 1395 ساعت [ 21:13 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

باشگاه پرسپولیس: آماده تعامل و همکاری دوطرفه با فدراسیون هستیم

باشگاه پرسپولیس با صدور بیانیه‌ای حمایت کامل خود از تیم ملی فوتبال ایران و برنامه‌های آماده‌سازی آن را در چارچوب تعامل‌های دوطرفه اعلام کرد و آن را همانند گذشته جزو سیاست‌های کلی خود دانست.

باشگاه پرسپولیس: آماده تعامل و همکاری دوطرفه با فدراسیون هستیم

باشگاه پرسپولیس با صدور بیانیه‌ای حمایت کامل خود از تیم ملی فوتبال ایران و برنامه‌های آماده‌سازی آن را در چارچوب تعامل‌های دوطرفه اعلام کرد و آن را همانند گذشته جزو سیاست‌های کلی خود دانست.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در متن این بیانیه آمده است:

باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس همواره حمایت از تیم ملی ایران و حرکت در جهت منافع ملی را به‌عنوان سیاست کلی در سرلوحه برنامه‌های خود قرار داده است و در آینده نیز چنین رویه‌ای ادامه خواهد داشت.

در نشستی که روز یکشنبه با رئیس فدراسیون فوتبال ایران برقرار شد و امروز سه‌شنبه، در تکمیل آن ادامه پیدا کرد نیز تأکید شد؛ باشگاه‌ها در جهت کمک به اجرای برنامه‌های تیم ملی حمایت لازم را داشته باشند و باشگاه پرسپولیس نیز با بیشترین نقش به‌جهت تعداد ملی‌پوشان و هواداران بر این مسئله تأکید داشته و دارد.

بی‌تردید همکاری‌ها و تعامل‌های دوطرفه به بهینه شدن این روند و هم‌افزایی فنی در جهت ارتقای موفقیت‌های تیم ملی و حفظ منافع ملی فوتبال در بلندمدت و کوتاه‌مدت خواهد انجامید.

همه باشگاه‌ها بر حضور یک تیم ملی قوی در عرصه‌های بین‌المللی فوتبال تأکید دارند. بر همین اساس باشگاه پرسپولیس نیز با تعامل‌های دوسویه که برای حفظ ساختار فوتبال و تأمین آتیه آن الزامی است، در اجرای برنامه‌های تیم ملی، حتی خارج از روزهای تعیین شده از سوی فیفا و در چارچوب هم‌اندیشی که برای حفظ هم‌زمان لیگ و تیم ملی و در نتیجه منافع ملی در بلندمدت صورت خواهد گرفت، همکاری لازم را خواهد داشت.

امری بدیهی و پذیرفته شده میان کارشناسان فوتبال است که سرنوشت فوتبال ملی فارغ از سرنوشت لیگ و باشگاه‌ها نیست.

اکنون با توجه به هم‌اندیشی‌هایی که صورت گرفته است انتظار می‌رود با در کنار هم پیش بردن برنامه‌های لیگ و تیم ملی کشورمان شاهد توسعه و ترقی پایدار بر اساس تعاریف و استانداردهای بین المللی باشیم. طبعاً لیگ و باشگاه‌های قدرتمند نیز می‌توانند حمایت کارآمدتری از تیم ملی داشته باشند و از دل لیگی ناپایدار و باشگاه‌هایی که دچار مشکل  باشند تیم ملی قدرتمند و ملی‌پوشان آماده بیرون نمی‌آید.

در همین چارچوب و قالب، باشگاه پرسپولیس بار دیگر بر حمایت از تیم ملی با تمام پتانسیل خود اعم از هواداران میلیونی و بازیکنانی که تلاش می‌شود به بهترین سطح آمادگی فنی، بدنی و روانی برسند و در اختیار تیم ملی قرار بگیرند، تأکید می‌کند چنان که به‌گواه شواهد و قرائن بسیار، در گذشته نیز چنین بوده است و در تمام سال‌های اخیر به‌ویژه در فصلی که گذشت همواره بی‌کم و کاست در همکاری با برنامه‌های تیم ملی، برنامه‌ریزی کرده‌ایم و سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با وجود نیازی که برای ارتقای سطح تیم به همه نفرات داشت، لب به گلایه نگشود و تحت تأثیر تحول فنی که با اقدامات باشگاه، حمایت هواداران و تدابیر آقای برانکو ایوانکوویچ صورت گرفت، بازیکنانی آماده و کارآمد در اختیار تیم‌های ملی قرار گرفتند که تأثیر خود را نشان دادند.

آنچه مسلم است اینکه همه ما باید در جهت ایجاد فضایی مناسب برای رشد بیشتر فوتبال و به ظهور رسیدن پتانسیل‌های موجود گام برداریم تا شاهد افتخارآفرینی‌های بیشتر برای ایران اسلامی باشیم. شور و نشاط اجتماعی و شادی ملت شریف ایران که همواره مستحق بهترین‌ها هستند خواسته مشترک خانواده فوتبال اعم از فدراسیون و باشگاه‌ها است.

در جلسات اخیر نیز همراهی و همکاری با برنامه‌های تیم ملی و همچنین نقش تعیین کننده باشگاه‌ها و لیگ در پیشرفت فوتبال، ارتقای سطح فوتبال ملی و آماده‌سازی ملی‌پوشان مورد تأکید قرار گرفت تا آنچه برای فوتبال ملی ایران بهتر است، رقم زده شود.

امید است در آینده در سایه برپایی لیگی پویا، باشگاه‌هایی که بتوانند به ترقی فوتبال کمک کنند و با اجرای برنامه‌های تیم ملی در سایه درایت فدراسیون فوتبال و حمایت همه‌جانبه‌ای که از تمامی ارکان تیم ملی خواهیم داشت، شاهد موفقیت‌های روزافزون فوتبال ایران در عرصه‌های بین‌المللی باشیم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت