خانه / خبرهای فوتبال خارجی / خبرهای تیم های ملی / لو: بهتر از این‌ها باید قدر موقعیت‌های گلزنی‌مان را می‌دانستیم

لو: بهتر از این‌ها باید قدر موقعیت‌های گلزنی‌مان را می‌دانستیم

لو: بهتر از این‌ها باید قدر موقعیت‌های گلزنی‌مان را می‌دانستیم

سرمربی تیم ملی آلمان پس از پیروزی تیمش برابر ایرلند شمالی بر اقتدار عملکرد شاگردانش برابر حریف و سلطه آنها بر بازی تأکید کرد، هرچند معتقد بود که ژرمن‌ها بیش از اندازه موقعیت‌های گلزنی‌شان را به هدر داده‌اند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، یواخیم لو در واکنش به پیروزی یک بر صفر ژرمن‌ها برابر ایرلند شمالی در دور سوم بازی‌های مرحله گروهی یورو 2016 که مسبب صعود آنها به مرحله یک هشتم نهایی به‌عنوان تیم اول گروه C شد، گفت: ما موقعیت‌های بسیاری خوبی داشتیم، اما بسیاری از آنها را به هدر دادیم. حریف هیچ موقعیت گلزنی نداشت و ما می‌توانستیم حملات هدفمندتر و بهتری را انجام دهیم.

لو که شاگردانش در مرحله یک هشتم نهایی با یکی از تیم‌های سوم گروه‌های اول، دوم یا ششم روبه‌رو می‌شوند، افزود: با این حال من از بازی راضی‌ام و معتقدم که عملکردمان خوب بود، اما ما می‌توانستیم با نتیجه بهتری بازی را ببریم. در چنین سطح از بازی‌هایی شما زمانی که موقعیت گلزنی به‌دست می‌آورید باید قدر آن را بدانید. ما باید تعداد بیشتری از موقعیت‌های‌مان را گل می‌کردیم. به‌نظر من آلمان در همان نیمه اول می‌توانست با برتری سه یا چهار بر صفر به رختکن برود.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *