خانه / خبرهای فوتبال خارجی / خبرهای تیم های ملی / راموس: بخواهیم قهرمان شویم باید بهترین تیم‌های اروپا را شکست دهیم
ramos spain

راموس: بخواهیم قهرمان شویم باید بهترین تیم‌های اروپا را شکست دهیم

راموس: بخواهیم قهرمان شویم باید بهترین تیم‌های اروپا را شکست دهیم

کاپیتان تیم ملی اسپانیا می‌گوید روبه‌رو شدن تیمش با ایتالیا در مرحله یک هشتم نهایی یورو ۲۰۱۶ او را نگران نمی‌کند، چون ماتادورها برای رسیدن به هدف‌شان باید از سد هر حریفی عبور کنند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، سرخیو راموس که در شکست 2 بر یک تیم ملی اسپانیا برابر کرواسی در دور آخر مرحله گروهی یورو 2016، یک پنالتی هدر داد، می‌گوید اینکه تیمش به‌عنوان تیم دوم گروه D راهی مرحله یک هشتم نهایی شده و باید با ایتالیا، صدرنشین گروه E روبه‌رو شود، او را نگران نمی‌کند.

راموس گفت: ما باید به کارمان ادامه دهیم و به بازی بعدی فکر کنیم. بازی عجیبی بود که در آن ما همه چیز را تحت‌ِسلطه داشتیم و موقعیت‌های خوبی برای گلزنی. بسیاری از این موقعیت‌ها را از دست دادیم و حتی با ضربه پنالتی می‌توانستیم دوباره پیش بیفتیم که نشد. این مسائل تأسف‌آور است، اما فوتبال همین است. کرواسی از معدود موقعیت‌هایش استفاده کرد. برخلاف آنچه نتیجه بازی نشان می‌دهد، تیم ما عملکرد خوبی داشت. نمی‌توان خستگی را بهانه‌ای برای شکست در این بازی عجیب دانست، چون در همین بازی ما می‌توانستیم نتیجه‌ای خوب بگیریم و به‌عنوان تیم اول گروه‌مان صعود کنیم. حالا باید از اشتباهاتی که در این بازی مرتکب شدیم درس بگیریم و آنها را در مرحله حذفی تکرار نکنیم.

راموس درباره روبه‌رو شدن اسپانیا با ایتالیا در مرحله بعد عنوان کرد: می‌دانیم که با دوم شدن‌مان در گروه در مرحله بعد باید با حریف سرسخت‌تری روبه‌رو شویم، اما تیمی که مدعی عنوان قهرمانی شناخته می‌شود باید بتواند بهترین تیم‌های اروپا را شکست دهد. البته ما الان به قهرمانی فکر نمی‌کنیم و می‌خواهیم بازی به بازی پیش برویم

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *