خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار پرسپولیس / گزارش تمرین پرسپولیس، غیبت امیری و رضاییان

گزارش تمرین پرسپولیس، غیبت امیری و رضاییان

گزارش تمرین پرسپولیس، غیبت امیری و رضاییان

در اواخر تمرین امروز علی‌اکبر طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس در تمرین حضور پیدا کرد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تمرین نوبت عصر امروز (چهارشنبه) تیم فوتبال پرسپولیس برای آماده‌سازی جهت حضور در شانزدهمین دوره لیگ برتر امروز از ساعت 17:30 دقیقه در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار شد.

* قبل از آغاز تمرین، مثل روز گذشته هواداران بی‌شماری برای تشویق تیم فوتبال پرسپولیس به ورزشگاه آمده بودند و در همان بدو تمرین برانکو سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس را تشویق می‌کردند. در ضمن آنها بنری در دست داشتند که به نوعی کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی را تهدید کرده بود با مرد 40 میلیونی پرسپولیس یعنی برانکو کمتر سرشاخ شود.

* قبل از شروع تمرین بازیکنان پرسپولیس با توپ والیبال که در محل تمرین بود چند دقیقه‌ای به صورت دست‌گرمی مشغول بازی والیبال شدند.

* سیدجلال حسینی و حسین ماهینی بازیکنان جدید پرسپولیس امروز با شماره‌های واقعی خود در زمین تمرین حاضر شدند.

* در حاشیه تمرین امروز پرسپولیس هواداران به شدت علیه بازیکنان جدید استقلال شعار سر دادند و تیم پرسپولیس را یک مدعی جدی قهرمانی برای فصل آینده قلمداد کردند.

* بازیکنان ابتدا به مدت 15 دقیقه زیر نظر مربی بدنساز به کارهای کششی و نرمشی روی آوردند و سپس زیر نظر برانکو در 4 گروه مختلف تقسیم شدند و به حفظ توپ پرداختند.

* در تمرین امروز باز هم رامین رضاییان غایب بود و عدم حضور او در تمرین امروز شایعه جدایی این بازیکن از پرسپولیس را جدی‌تر کرد.

* در تمرین امروز پرسپولیس باز هم هواداران علیه علیرضا منصوریان سرمربی استقلال و حمید بابازاده مربی دروازه‌بانان استقلال شعار سر دادند.

* بخش بعدی تمرین پرسپولیس باز هم زیر نظر برانکو انجام شد و بازیکنان در دو گروه مختلف پا به‌ توپ شدند و کارهای تاکتیکی انجام دادند.

* در اواخر تمرین امروز پرسپولیس علی‌اکبر طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس و محمدعلی ترکاشوند معاون او در تمرین پرسپولیس حاضر شدند.

* مدافع جدید کروات امروز با لباس شخصی در تمرین حاضر شد و خود را به کادر فنی معرفی کرد.

* وحید امیری دیگر مهاجم جدید پرسپولیس باز هم در تمرین امروز پرسپولیس غایب بود.

* تمرین فردای پرسپولیس از ساعت 10 صبح در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار خواهد شد.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *