پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 18118 4 تیر 1395 ساعت [ 11:11 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

کرار:دنبال حاشیه نیستم و می‌خواهم فقط به فوتبال فکر کنم

هافبک تراکتورسازی می‌گوید که به این تیم بازگشته تا روزهای آرامی را داشته باشد و نمی‌خواهد با فکر کردن به گذشته خودش را اذیت کند.

کرار:دنبال حاشیه نیستم و می‌خواهم فقط به فوتبال فکر کنم

هافبک تراکتورسازی می‌گوید که به این تیم بازگشته تا روزهای آرامی را داشته باشد و نمی‌خواهد با فکر کردن به گذشته خودش را اذیت کند.

سایت تیفوسی کرار جاسم که از بازگشت به تراکتورسازی خوشحال و امیدوار است با این تیم به قهرمانی در ایران برسد در این مورد و مسائل مختلف دیگر به سؤالات خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم پاسخ داد.

تسنیم: از اینکه به تراکتورسازی برگشتی چه احساسی داری؟

بسیار خوشحالم. من از تبریز خاطرات بسیار شیرینی در ذهن دارم و روزهای خوبی را در تراکتورسازی پشت‌سر گذاشتم. وقتی پیشنهاد این باشگاه رسید تصمیم گرفتم به ایران بیایم، هرچند مدیر برنامه‌هایم در روزهای گذشته با مسئولان تراکتورسازی مذاکرات را انجام داده بود. درنهایت روز چهارشنبه به دیدار آقای آجورلو رفتم و قراردادم را امضا کردم.

تسنیم: مسائل مالی در عقد قرارداد برایت چقدر مهم بود؟

برای من مهم‌ترین موضوع توافقی بود که برای پرداخت حق و حقوقم، در تاریخ‌های مشخص صورت گرفت. این بسیار مهم است که باشگاه و بازیکن به یکدیگر احترام بگذارند. من آقای آجورلو را انسان بسیار صادقی دیدم و تعریف او را از احمد کاظم هم‌تیمی سابقم در تیم ملی عراق شنیده بودم که در پاس تهران با این مدیر کار کرده بود. واقعا تحت تأثیر ایشان قرار گرفتم و وقتی آجورلو را دیدم از برخی خواسته‌هایم عقب‌نشینی کردم.

تسنیم: خیلی‌ها معتقدند بازگشت کرار به ایران دوباره بازگشت یک بازیکن حاشیه‌ساز خواهد بود. نظر خودت چیست؟

من به تراکتورسازی آمدم تا روزهای آرامی داشته باشم و نمی‌خواهم بابت فکر کردن به گذشته خودم را اذیت کنم. امیدوارم رسانه‌ها مرا درک کنند و صحبتی در مورد گذشته صورت نگیرد. متأسفانه مصاحبه‌هایی از قول من منتشر شد که حقیقت نداشت، در ضمن آخرین باری که از ایران رفتم به‌دلیل جدایی از استقلال بود. بارها توضیح دادم که چه مشکلاتی رخ داد و به‌دلیل نگرفتن حق و حقوقم با مشکلات زیادی مواجه شدم. دنبال حاشیه نیستم و می‌خواهم در تراکتورسازی فقط به فوتبال فکر کنم.

تسنیم: از شرایطی فعلی این تیم آگاه هستی؟

بله، واقعا بازیکنان بسیار بزرگی به تراکتورسازی آمده‌اند و این تیم باید قهرمان شود. وقتی از تراکتورسازی رفتم، این تیم چند بار تا آستانه قهرمانی پیش رفت، ولی به هدفش نرسید. امیدوارم تراکتورسازی را برای اولین‌بار قهرمان ایران کنیم. با این بازیکنان و همچنین مدیریت آقای آجورلو و البته تجربه‌های امیر قلعه‌نویی می‌توانیم قهرمان شویم. قهرمانی در لیگ ایران در کارنامه من دیده نمی‌شود و امیدوارم به این افتخار مهم با  تراکتورسازی دست پیدا کنم.

تسنیم: پیشنهادهای دیگری هم داشتی؟

از برخی تیم‌های ایرانی و عراقی پیشنهاد داشتم، ولی خوشحالم که برای تراکتورسازی بازی می‌کنم. باید از فراز کمالوند هم تشکر کنم که او هم درصدد جذب من بود. کمالوند واقعا برای من مثل یک برادر است.

تسنیم: فکر می‌کنی اصلی‌ترین رقیب تراکتورسازی برای قهرمانی چه تیمی است؟

الان نمی‌توانم جواب دقیقی به این سؤال بدهم، باید بازی‌ها شروع شود تا نظر بدهم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت