خانه / خبرهای فوتبال خارجی / خبرهای تیم های ملی / ویلموتس:کاش به جای مجارستان با اسپانیا یا انگلیس روبه‌رو می‌شدیم

ویلموتس:کاش به جای مجارستان با اسپانیا یا انگلیس روبه‌رو می‌شدیم

ویلموتس:کاش به جای مجارستان با اسپانیا یا انگلیس روبه‌رو می‌شدیم

سرمربی تیم ملی بلژیک می‌گوید ترجیح می‌داد که تیمش در مرحله یک هشتم نهایی یورو ۲۰۱۶ به جای بازی برابر صدرنشین گروه F با مدافع عنوان قهرمانی رقابت‌ها یا سه‌شیر روبه‌رو شود.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، مارک ویلموتس برای اینکه بگوید کار تیمش در مرحله یک هشتم نهایی یورو 2016، جایی که باید به مصاف تیم ملی مجارستان برود، چقدر سخت است، گفت که ترجیح می‌داد شاگردانش در این مرحله با تیم ملی اسپانیا یا انگلیس روبه‌رو شوند تا مجارستان.

مجارها در گروه یورو 2016 بالاتر از پرتغال، ایسلند و اتریش صدرنشین شدند و شگفتی‌سازترین تیم جام در مرحله گروهی بو‌ده‌اند. این همان چیزی است که نگرانی ویلموتس را به همراه داشته است.

ویلموتس که شاگردانش به عنوان تیم دوم گروه E به مرحله یک هشتم نهایی صعود کرده‌اند، گفت: من ترجیح می‌دادم که در مرحله بعد با انگلیس یا اسپانیا روبه‌رو می‌شدیم چون بازی برابر این تیم‌ها بازی‌هایی است که در آنها شما چیزی برای از دست دادن ندارید. بازی‌هایی شبیه آنچه در جام جهانی 2002 برابر برزیل انجام دادیم، به مراتب بهتر هستند.

24 تیمی شدن یورو مخالفان زیادی داشته است اما ویلموتس 47 ساله می‌گوید با وجود ورود تیم‌های کوچک‌تر به این رقابت‌ها، چیزی به عنوان بازی آسان وجود ندارد. او اظهار داشت: ما در یورو چیزی به عنوان بازی آسان نداریم. درمرحله مقدماتی رقابت‌ها، وقتی به ولز باختیم ما را مسخره کردند اما حالا نگاه کنید این تیم کجاست.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *