پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 18131 4 تیر 1395 ساعت [ 15:54 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

بی‌میلی ونگر برای جانشینی دشان در تیم ملی فرانسه

سرمربی تیم فوتبال آرسنال می‌گوید که برای سرمربیگری در تیم ملی فرانسه تمایلی ندارد.

بی‌میلی ونگر برای جانشینی دشان در تیم ملی فرانسه

سرمربی تیم فوتبال آرسنال می‌گوید که برای سرمربیگری در تیم ملی فرانسه تمایلی ندارد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، آرسن ونگر اعتراف کرد که چندین بار سران فدراسیون فوتبال فرانسه از او خواسته‌اند که سرمربیگری تیم ملی فوتبال این کشور را برعهده بگیرد اما او برای قبول این مسئولیت تمایلی نشان نداده است و در آینده نزدیک هم قصد انجام چنین کار را ندارد چرا که تصور می‌‌کند زمان مربیگری او در رده ملی گذشته است.

ونگر 66 ساله که پیش از این هم احتمال ورودش به کادر فنی تیم ملی فرانسه را رد کرده بود، به شبکه BeIn Sport گفت: من فکر می‌کنم که دیگر از من گذشته است که بخواهم در رده ملی مربیگری کنم. چند بار از من خواسته شده است که این کار را انجام دهم اما من همیشه در جایی دیگر مشغول به کار بوده‌ام.

ونگر ادامه داد: من فقط می‌خواهم که کشورم نتایج خوبی کسب کند و در یورو هم عملکرد خوبی داشته باشد چون در حال حاضر، کشور ما در حال عبور از مقطع زمانی دشواری است. تروریسم، اعتصاب و دیگر ناآرامی‌ها به کشور ما ضربه زده‌اند.

سرمربی فرانسوی توپچی‌ها در پایان گفت: مردم کشور ما از نظر روانی اکنون شرایط خوبی ندارند و یک اتفاق خوشحال کننده برای آنها خوب است. امیدوارم که این یورو همان اتفاق خوشحال کننده‌ای باشد که کشورمان نیاز دارد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت