خانه / خبرهای فوتبال خارجی / بازگشت دوباره اسکولز به فوتبال در لیگ فوتسال هند؟!

بازگشت دوباره اسکولز به فوتبال در لیگ فوتسال هند؟!

بازگشت دوباره اسکولز به فوتبال در لیگ فوتسال هند؟!

هافبک انگلیسی پیشین تیم فوتبال منچستریونایتد قصد دارد برای دومین بار در زندگی‌اش از بازنشستگی خارج شده و دوباره پا به توپ شود.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، اسکولز که سال 2013 کفش‌هایش را آویزان کرد، قصد دارد دوباره آنها را بپوشد چون قبول کرده دوباره بازی کند؛ البته این بار نه در فوتبال بلکه در سالن آن هم در هند!

لیگ برتر تازه تأسیس فوتسال هند برای مشهور کردن این تورنمنت در جهان، درصدد جمع‌آوری ستاره‌های سرشناس فوتبال دنیا برآمده و پل اسکولز یکی از آنها است. دکو، بازیکن پیشین بارسلونا هم یکی دیگر از این ستاره‌هاست که قرار است در اولین لیگ چند ملیتی فوتسال دنیا حضور پیدا کند.

اسکولز 41 ساله در این خصوص بیانیه‌ای منتشر کرده و در آن درباره تصمیمش برای خروج از بازنشستگی گفت: من فکر می‌کنم که فوتسال یک شیوه مهیج برای برگزاری فوتبال است که نقشی پیشرو در پیشرفت فنی برخی از بهترین بازیکنان فوتبال دنیا داشته است. برای ملاقات هواداران فوتبال هند که جزو پرشورترین هواداران دنیا هستند، مشتاق هستم.

فوتبال در هند جزو رشته‌های ورزشی است که رشد و شکوفایی آن به تازگی اهمیت پیدا کرده و مسئولان فوتبال این کشور امیدوارند با برگزاری یک لیگ فوتسال سطح بالا در این کشور، سطح فنی بازیکنان‌شان را ارتقا دهند.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *