پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 18143 4 تیر 1395 ساعت [ 21:23 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

آخرین بیانیه کیروش در مورد برانکو ، عذرخواهی نکردی و کوچک ماندی

کارلوس کی روش پنجمین و آخرین بیانیه خود علیه سرمربی پرسپولیس را بار دیگر روی صفحه فیس بوکش منتشر کرد و با احتساب یک مصاحبه تلویزیونی و یک مصاحبه مکتوب این هفتمین پاسخ او به مصاحبه برانکو در مرکز پزشکی ایفمارک بوده است.

آخرین بیانیه کیروش در مورد برانکو ، عذرخواهی نکردی و کوچک ماندی

 کارلوس کی روش پنجمین و آخرین بیانیه خود علیه سرمربی پرسپولیس را بار دیگر روی صفحه فیس بوکش منتشر کرد و با احتساب یک مصاحبه تلویزیونی و یک مصاحبه مکتوب این هفتمین پاسخ او به مصاحبه برانکو در مرکز پزشکی ایفمارک بوده است.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، کی روش در این بیانیه بار دیگر برانکو را به خاطر عذرخواهی نکردن از وی سرزنش کرده است و او را با لقب «برانکوئینیو» یا «برانکوی کوچک» خطاب قرار داده است، بیانیه ای که می گوید آخرین پاسخش در جنگ رسانه ای به راه افتاده، است:

 

همکار گرامی آقای برانکو.

پایان.

از آنجایی که شما اشتباه خود را نپذیرفتید، این آخرین بیانیه ام در این مورد خواهد بود.

تا آنجایی که من مطلع هستم شما به عنوان یک جنتلمن، از ریاست فدراسیون و هیئت مدیره لیگ عذرخواهی نکردید، همینطور از هواداران پرسپولیس  و حتی از من هم عذرخواهی نکردید. بنابراین تنها چیزی که میدانم این است که شما با این کار، اشتباهی بزرگ را مرتکب شدید و نادرست و غیرمنصفانه رفتار کردید.

شما به سرمربی تیم ملی، کارلوس کیروش  توهین کردید، همکاری که همیشه با احترام نسبت به شما برخورد و رفتار کرده است. چرایی این کارتان را فقط خودتان می توانید توضیح دهید. می دانید که نمی توانید از عذرخواهی فرار کنید. با فروتنی از شما درخواست می کنم از هواداران پرسپولیس بخواهید دست از توهین به من، بردارند. زیرا شما مسئول اصلی این اتفاق هستید. اگر فکر می کنید من از این اتفاقات هراسان خواهم شد، مرتکب اشتباه دیگری شده اید.

هر روز که عذرخواهی از من و هواداران پرسپولیس را به تعویق بیاندازید اشتباه تان بزرگ و بزرگتر می شود، حتی اگر از کاری که انجام داده اید پشیمان شده باشید اما عذرخواهی نکنید، کوچک و کوچک تر خواهید شد. شما در حال پذیرش این ریسک هستید که از برانکو به برانکوئینیو (برانکوی کوچک در زبان پرتغالی) بدل شوید. به عنوان یک مربی فوتبال خیلی زود اعتبار و سابقه تان را  از دست می دهید و دیری نمی گذرد که سایرین هم این را خواهند گفت.

 

هواداران عزیز تیم ملی و باشگاه پرسپولیس

برای شما آرزوی بهترین ها را دارم. من واقعا از این اتفاق، ناراحت و متاسف هستم. همانطور که مطلع هستید، آقای برانکو بدون هیچ دلیلی اظهاراتی نادرست و نامناسب درباره من بیان کرد، من همچننن هنوز از این اتهامات شگفت زده هستم و تاکنون هیچ توضیحی در مورد این حمله و توهین ها به شخص سرمربی تیم ملی وجود نداشته است.

اتهاماتی را که در مورد نگرفتن تست از بازیکنان نسبت به من زده شده، کاملاً رد می کنم. تنها یک ذهن غیرمتعهد می تواند در مجموعه ای که رسماً متعلق به فدراسیون فوتبال است، بگوید که؛ کارلوس کی روش فردی است که می خواهد تعیین کند چه تیمی صعود کند و چه تیمی سقوط کند. این اتهام از سوی مربی باشگاه بزرگی همانند پرسپولیس غیرقابل پذیرش است.

 

در هر صورت از نظرات شما متشکرم.

با آرزوی بهترین ها..

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت