خانه / خبرهای فوتبال خارجی / خبرهای تیم های ملی / چاچیچ: باید مقابل پرتغال و رونالدو قدرتمندانه دفاع کنیم

چاچیچ: باید مقابل پرتغال و رونالدو قدرتمندانه دفاع کنیم

چاچیچ: باید مقابل پرتغال و رونالدو قدرتمندانه دفاع کنیم

سرمربی کرواسی معتقد است بازی دشواری در انتظار شاگردانش است و باید در دفاع بی‌نقص کار کنند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، آنته چاچیچ در آستانه دیدار امشب (شنبه) شاگردانش مقابل پرتغال در مرحله یک‌هشتم نهایی مسابقات یورو 2016 که قرار است در ورزشگاه بولارت دللیس شهر لنس برگزار شود، با اشاره به روشن شدن موتور گلزنی ستاره پرتغال در تساوی 3 بر 3 مقابل مجارستان گفت: البته که باید در تقابل با پرتغال محتاط باشیم و عالی دفاع کنیم، چون آنها بازیکنان بزرگی دارند و رونالدو در رأس آنها قرار دارد. کاری که ما باید بکنیم این است که نگذاریم کریس قدرت واقعی خود را به نمایش بگذارد. ما تنها باید تمرکز لازم را داشته باشیم و اجازه ندهیم که پرتغال بازی معمول خود را ارائه دهد. باید مقابل رونالدو قدرتمندانه دفاع کنیم.

در پیروزی 2 بر یک کرواسی مقابل اسپانیا در دور آخر مرحله گروهی، لوکا مودریچ و ماریو ماندزوکیچ به دلیل مصدومیت از ناحیه عضلانی روی نیمکت بودند. این دو بازیکن اما روز گذشته در تمرینات تیمی حضور پیدا کردند تا امیدها برای بازگشت آنها به ترکیی کرواسی افزایش پیدا کند. سرمربی کروات‌ها در این خصوص اظهار داشت: نمی‌توانم بگویم که مودریچ و ماندزوکیچ می‌توانند 90 دقیقه بازی کنند. همه چیز خوب به نظر می‌رسد، اما پیش از بازی در مورد آنها تصمیم خواهم گرفت.

چاچیچ در بخش دیگری از صحبت‌هایش عنوان کرد: سخت است که بگوییم کدام تیم بخت اول پیروزی در تقابل شنبه شب است، اما می‌توان این را گفت که مقام سومی گروه F برازنده پرتغال و بازی‌هایی که ارائه داد، نبود. آنها سه تساوی کسب کردند، اما بسیار به برد نزدیک بودند و بازیکنان بزرگی در ترکیب خود دارند. پس از مرحله گروهی هم نمی‌توان گفت که حریفی آسانی وجود دارد. در مرحله حذفی بازی‌های سخت و سورپرایزهایی را شاهد خواهیم بود، به طوری که هواداران انتظارش را ندارند.

وی تأکید کرد: هر بازی سختی، رویکرد و آماده‌سازی خاص خودش را دارد، اما ما باید بازی خود را با ارائه عملکردی خوب به نمایش بگذاریم. پرتغال در مرحله گروهی به برد نرسید اما با تمام احترامی که برای ما قائل هستند، اطمینان دارم برای کسب برد به مصاف ما خواهند آمد. ما سابقه خوبی در تقابل با پرتغال نداریم اما با این حال پیش از این چند بار موفق به گشودن دروازه‌شان شده‌ایم. به هر حال تیم من آماده بازی شنبه است.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *