پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 18191 5 تیر 1395 ساعت [ 15:42 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

آغاز مذاکره ۱۲۰ میلیون یورویی منچستریونایتد با یوونتوس بر سر پوگبا

یک نشریه معتبر اسپانیایی خبر داد سران باشگاه منچستریونایتد به دنبال بازگرداندن هافبک پیشین خود به اولدترافورد هستند. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، روزنامه اسپانیایی «آس» در گزارشی مدعی شد که نمایندگان باشگاه منچستریونایتد مذاکرات خود را با یوونتوس بر سر انتقال پل پوگبا به اولدترافورد در ازای 120 میلیون یورو آغاز کرده‌اند. این […]

یک نشریه معتبر اسپانیایی خبر داد سران باشگاه منچستریونایتد به دنبال بازگرداندن هافبک پیشین خود به اولدترافورد هستند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، روزنامه اسپانیایی «آس» در گزارشی مدعی شد که نمایندگان باشگاه منچستریونایتد مذاکرات خود را با یوونتوس بر سر انتقال پل پوگبا به اولدترافورد در ازای 120 میلیون یورو آغاز کرده‌اند. این در حالی است که یوونتوس پیش از این اعلام کرده که هافبک فرانسوی تیمش فروشی نیست.

«آس» همچنین خبر داده که باشگاه منچستریونایتد برای اینکه این مذاکره را به سرانجام برساند، حتی حاضر است 25 میلیون یورو به مینو رایولا، مدیر برنامه‌های پوگبا به عنوان حق کمیسیون بپردازد تا این معامله قطعی شود. اگر این انتقال عملی شود، پوگبا در منچستریونایتد سالیانه 12 میلیون یورو دریافت خواهد کرد.

طبق این گزارش، ژوزه مورینیو مصرانه خواهان به خدمت گرفتن پل پوگباست و قصد دارد این بازیکن را که در ماه آگوست 2012 به عنوان بازیکن آزاد از جمع شیاطین سرخ جدا شد، به این تیم بازگرداند.

رایولا پیش از این از آغاز مذاکرات با رئال‌مادرید و از علاقه پوگبا به زین‌الدین زیدان، سرمربی کهکشانی‌ها خبر داده بود.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت