پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 18203 5 تیر 1395 ساعت [ 22:36 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

ولز 1 – 0 ایرلند شمالی ، صعود تاریخی ولز به مرحله یک چهارم

تیم تحت‌ِهدایت کریس کولمن در نخستین حضورش در مسابقات یورو با شکست ایرلند شمالی و رسیدن به جمع هشت تیم برتر این رقابت‌ها فراتر از حد انتظار ظاهر شد. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، در دومین بازی از مرحله یک هشتم نهایی پانزدهمین دوره مسابقات فوتبال جام ملت‌های اروپا از ساعت 20:30 امشب (شنبه […]

تیم تحت‌ِهدایت کریس کولمن در نخستین حضورش در مسابقات یورو با شکست ایرلند شمالی و رسیدن به جمع هشت تیم برتر این رقابت‌ها فراتر از حد انتظار ظاهر شد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، در دومین بازی از مرحله یک هشتم نهایی پانزدهمین دوره مسابقات فوتبال جام ملت‌های اروپا از ساعت 20:30 امشب (شنبه – به وقت تهران) تیم‌های ملی فوتبال ولز و ایرلند شمالی در ورزشگاه 45 هزار نفری پارک‌دو پرنس شهر پاریس به مصاف هم رفتند.

دو تیم که با حضورشان در همین مرحله هم کار بزرگی کرده بودند، برای دست زدن به کار بزرگ‌تر رقابت نزدیکی با یکدیگر داشتند، اما در نهایت این شاگردان کریس کولمن بودند که با نتیجه یک بر صفر از سد حریف خود گذشتند.

تنها گل این بازی را هم گرث مک‌آئولی در دقیقه 75 روی ارسال گرث بیل از جناح چپ به اشتباه وارد دروازه خودی کرد تا ولز در نخستین حضورش در مسابقات یورو به مرحله یک چهارم نهایی برسد و رکورد تاریخی را از خود بر جای بگذارد.

تیم ولز در مرحله یک چهارم نهایی یورو 2014 به مصاف برنده دیدار بلژیک – مجارستان می‌رود، دیداری که فردا شب برگزار خواهد شد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت