پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 18210 6 تیر 1395 ساعت [ 0:43 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

بیل: می‌دانستیم که بازی سختی مقابل ایرلند شمالی خواهیم داشت

ستاره تیم ملی ولز تأکید کرد او و هم‌تیمی‌هایش با شکست ایرلند شمالی که حریف سرسختی بود، دست به کار بزرگی زدند. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، گرث بیل که در پیروزی یک بر صفر شنبه شب ولز مقابل ایرلند شمالی که روی یک گل به خودی به‌دست آمد، نقشی پررنگ داشت، در پاسخ […]

ستاره تیم ملی ولز تأکید کرد او و هم‌تیمی‌هایش با شکست ایرلند شمالی که حریف سرسختی بود، دست به کار بزرگی زدند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، گرث بیل که در پیروزی یک بر صفر شنبه شب ولز مقابل ایرلند شمالی که روی یک گل به خودی به‌دست آمد، نقشی پررنگ داشت، در پاسخ به پرسش گزارشگر شبکه تلویزیونی «بی‌بی‌سی» که نظر او را درباره بازی پرسید، گفت: چه می‌توانم بگویم؟ ما می‌دانستیم که بازی سختی خواهیم داشت و البته برای ایرلند شمالی احترام خاصی قائل بودیم. آنها بازی را برای ما سخت کردند و این را از همان ابتدای بازی حس کردیم.

ستاره تیم فوتبال رئال مادرید تصریح کرد: می‌دانستم که در این بازی توپ زیادی نصیبم نخواهد شد و ایرلندی‌های فضای زیادی در اختیارم قرار نخواهند داد، اما چیزی که می‌توان بگویم این است که تیم از هر چیزی مهم‌تر است. ما سخت تلاش کردیم و هر کاری که از دست‌کان برمی‌آمد انجام دادیم. می‌دانستیم به گل خواهیم رسید و خوشبختانه این اتفاق هم افتاد. کار ما فوق‌العاده بود.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت