سرزمین اچ دی ads
خانه / فوتبال ایران / فوتسال / دومین باخت تاسیسات دریایی در جام باشگاه های جهان

دومین باخت تاسیسات دریایی در جام باشگاه های جهان

نماینده ایران در جام باشگاه های جهان مقابل کارلوس باربوسای برزیل شکست خورد.

جام باشگاههای جهان- فوتسال

سایت تیفوسی به گزارش ایسنا، تیم تاسیسات دریایی نماینده ایران در دومین بازی مرحله گروهی جام باشگاه های جهان از ساعت 15 دقیقه بامداد امروز(یکشنبه) در قطر به مصاف تیم کارلوس باربوسای برزیل رفت و در یک بازی پایاپای با نتیجه نزدیک چهار بر سه شکست خورد.
گل های این بازی را به ترتیب علیرضا وفایی، وحید شمسایی و محمدرضا سنگ سفیدی برای تاسیسات دریایی و برونو (۲ گل)، رافا و موریلو برای تیم کارلوس باربوسا به ثمر رساندند.
تاسیسات در این بازی نیز همچون بازی اول با بارسلونا، شروع خوبی نداشت و دو گل توسط برونو و رافا دریافت کرد اما یکی از گل ها توسط علیرضا وفایی جبران شد تا شاگردان شمسایی با باخت دو بر یک به رختکن بروند.
با شروع نیمه دوم بازهم این نماینده برزیل بود که توسط برونو به گل رسید. وحید شمسایی اما در ادامه گل دوم تاسیسات را  روی اشتباه بازیکن حریف وارد دروازه کارلوس باربوسا کرد.
حریف در دقایق پایانی نیز گل چهارم را وارد دروازه مصطفی نظری کرد و در حالی که می رفت تا نتیجه بازی اول تکرار شود، محمدرضا سنگ سفیدی، تاسیسات را به گل سوم رساند و بازی با نتیجه 4 بر 3 به سود کارلوس باربوسا به اتمام رسید.
ابوالقاسم عروجی، وحید شمسایی و محمدرضا سنگ‌سفیدی در این بازی کارت زرد دریافت کردند.
در دیگر بازی این گروه نیز، بارسلونای اسپانیا با نتیجه سه بر دو از سد دینامو مسکو روسیه گذشت و به صدر جدول رسید.
تاسیسات دریایی نیز با این باخت همچنان بدون امتیاز در قعر جدول گروه A  ماند و شانس بسیار اندکی برای صعود دارد.
شاگردان وحید شمسایی در آخرین بازی مرحله گروهی از ساعت 22:30 امروز به مصاف دینامو مسکو روسیه می روند.

درباره admin

من امیر لقمان ،با تجربه چندین ساله فعالیت در زمینه رسانه های هواداری فوتبالی با سایت تیفوسی که مرجع هواداران متعصب فوتبال است در خدمت شما سروران هستم .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *