خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار پرسپولیس / امیری: با استقلال بحث مالی نداشتم، چون پرسپولیسی شدنم دلی بود
vahid Amri perspolis

امیری: با استقلال بحث مالی نداشتم، چون پرسپولیسی شدنم دلی بود

مهاجم جدید تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید که در زمان مذاکره با استقلالی‌ها بحث مالی با آنها نداشته است.

سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، وحید امیری پس از ثبت قراردادش با باشگاه پرسپولیس گفت: قراردادم را ثبت کردم و خوشبختانه رسمی شد اما کارم از همان موقع شروع شده بود. راه سختی داریم و امیدوارم پاسخ محبت و احترام هواداران را بدهم.

وی با اشاره به مدت زمان قراردادش با پرسپولیس ادامه داد: قراردادم دو ساله است و دو سال در خدمت پرسپولیس خواهم بود. امیدوارم این دو سال توأم با موفقیت شود.

مهاجم جدید پرسپولیس درباره اینکه دو سال در نفت شاگرد علیرضا منصوریان بود و چه شد باوجود اینکه این مربی او را در استقلال نیاز داشت به این تیم نرفت و سرخپوش شد، گفت: من دو سال در نفت خدمت منصوریان بودم و جا دارد اینجا از او تشکر کنم، اما این فصل تصمیم گرفتم به پرسپولیس بیایم. من آینده‌ام را در اینجا روشن‌تر دیدم و خواستم زیر نظر برانکو کار کنم.

امیری درباره جو پرسپولیس در چند روز اخیر خاطرنشان کرد: جو تیم خیلی خوب است. این جو فراتر از چیزی است که در ذهنم بود. خوشبختانه تیم خوبی داریم و چون میانگین سنی تیم هم پایین است، آینده خوبی در پرسپولیس می‌بینم. برادری هم بین بازیکنان وجود دارد و همه با یکدیگر رابطه صمیمی دارند.

وی درباره اینکه وزیر ورزش و جوانان تأکید کرده بازیکنان پرسپولیس و استقلال نباید قرارداد نامتعارف ببندند و آیا او قرارداد سنگینی با تیم جدیدش داشته، گفت: خداوکیلی نه. چون قرار شد قراردادم را نشان ندهم، نمی‌توانم آن را نشان دهم، اما قراردادم خیلی کمتر از آن چیزی است که در رسانه‌ها گفته شد و قراردادم زیر یک میلیارد است.

مهاجم جدید پرسپولیس در واکنش به این مسئله که گفته می‌شود او با استقلال توافق مالی نکرد و به همین دلیل تصمیم گرفت به پرسپولیس بیاید، اظهار داشت: من اصلاً با استقلال بحث مالی نداشتم، چون بحث آمدنم به پرسپولیس دلی بود. خدا شاهد است که من اصلاً با استقلال بحث مالی نکردم اما خیلی‌ها گفتند توافق مالی نکردم. امیدوارم رو سفید شوم در پرسپولیس و مؤثر باشم.

امیری درباره اینکه با سر و صدایی که حضور او در پرسپولیس داشت انتظار از او بالاست، خاطرنشان کرد: خودم هم با برانکو در این خصوص صحبت کردم و گفتم انتظار از من بالاست و به شیوه‌ای که آمدم، سر و صدای زیادی شد. از برانکو خواستم به من کمک کنند تا انتظارات را برآورده کرده و مردم را خوشحال کنم.

وی در خصوص اینکه در چه پستی بازی خواهد کرد، گفت: هر جایی که برانکو تصمیم بگیرد بازی می‌کنم و مهم این است که بتوانم زیر پرچم پرسپولیس به این تیم و هوادارانش خدمت کنم.

مهاجم پرسپولیسی‌ها در پاسخ به این سؤال که آیا قول قهرمانی می‌دهد یا نه، اظهار داشت: به امید خدا، من قول موفقیت می‌دهم. صددرصد باید قول قهرمانی بدهیم، چون سال گذشته و سال‌های قبل انتظارات زیادی از پرسپولیس بوده و این فصل همه انتظار قهرمانی دارند.

امیری درباره آخرین وضعیتش پس از بیماری که به آن مبتلا شده بود، گفت: ویروسی در بدنم بود که به بیمارستان رفتم و آزمایش دادم تا وضعیتم مشخص شود. رفته رفته بهتر شدم و دو روز است که در تمرینات نیز حاضر هستم.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *