پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 18264 6 تیر 1395 ساعت [ 22:31 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

موسوی: به‌دنبال مدال طلای المپیک هستم

 مدافع وسط تیم ملی والیبال ایران گفت: هدف تیم ایران، تنها حضور در المپیک ۲۰۱۶ ریو است اما من به شخصه به دنبال مدال طلای المپیک هستم. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، محمد موسوی، یکی از ستاره‌های تیم ملی والیبال ایران و جهان به حساب می‌آید که رؤیای بازی در اروپا و البته ایتالیا […]

 مدافع وسط تیم ملی والیبال ایران گفت: هدف تیم ایران، تنها حضور در المپیک ۲۰۱۶ ریو است اما من به شخصه به دنبال مدال طلای المپیک هستم.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، محمد موسوی، یکی از ستاره‌های تیم ملی والیبال ایران و جهان به حساب می‌آید که رؤیای بازی در اروپا و البته ایتالیا را دارد.

موسوی در این مورد به یک سایت انگلیسی زبان گفت: من رؤیای بازی در اروپا و ایتالیا را داشتم، ولی خوشبختانه در ایران بازی می‌کنم و درآمد خوبی هم دارم. البته می‌توانستم 10 سال پیش به اروپا بروم، ولی الان 29 سال دارم و پولی که از یک تیم ایتالیایی خواهم گرفت، کمتر از لیگ ایران خواهد بود. با این حال به این مورد فکر نمی‌کنم.

موسوی با اشاره به رقابت‌های لیگ جهانی 2016 خاطر نشان کرد: لیگ جهانی برای ما مثل یک تورنمنت دوستانه است و به چشم بازی‌های تدارکاتی المپیک به آن نگاه می‌کنیم. هواداران اما از ما می‌خواهند که در همه بازی‌ها برنده شویم و شکست را دوست ندارند. به‌همین خاطر و با وجودی که هدف ما المپیک 2016 است، اما متحمل فشار زیادی می‌شویم. ما باید در لیگ جهانی با تمام بازیکنان خود بازی کنیم.

مدافع وسط تیم ملی والیبال ایران در مورد المپیک 2016 ریو نیز اظهار داشت: هدف تیم ایران، تنها حضور در المپیک 2016 ریوست، اما من به شخصه به‌دنبال مدال طلای المپیک هستم. قهرمانی در المپیک، کار سختی است، ولی من معتقدم شانس قهرمانی در ریو را داریم. ما توانایی‌های خود را پیش از این ثابت کرده و نشان داده‌ایم که تیم ایران ظرفیت رقابت برای قهرمانی المپیک را دارد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت