پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 18294 7 تیر 1395 ساعت [ 13:45 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مارتینو: قهرمانی حق آرژانتین بود

سرمربی تیم ملی آرژانتین پس از شکست برابر شیلی در فینال کوپا آمه‌ریکا به ابراز نارضایتی از نتیجه‌ای که حق تیمش نمی‌دانست، پرداخت. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، برای سومین سال متوالی تیم ملی آرژانتین در فینال یک تورنمنت بزرگ فوتبال ملی ناکام ماند و این بار هم مانند سال گذشته این شیلی بود […]

سرمربی تیم ملی آرژانتین پس از شکست برابر شیلی در فینال کوپا آمه‌ریکا به ابراز نارضایتی از نتیجه‌ای که حق تیمش نمی‌دانست، پرداخت.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، برای سومین سال متوالی تیم ملی آرژانتین در فینال یک تورنمنت بزرگ فوتبال ملی ناکام ماند و این بار هم مانند سال گذشته این شیلی بود که در ضربات پنالتی فینال تورنمنت صد سالگی کوپا آمه‌ریکا، موفق شد حریف نامدار خود را در ضربات پنالتی با نتیجه 4 بر 2 شکست دهد تا برای سه سال دیگر لقب مدافع عنوان قهرمانی رقابت‌ها را یدک بکشد.

خرارد مارتینو، سرمربی آلبی سلسته پس از فینال این رقابت‌ها که بامداد امروز (دوشنبه) در ورزشگاه مت‌لایف شهر نیوجرسی برگزار شد و در پایان 120 دقیقه بازی گلی در بر نداشت، با وجود ناکامی دوباره مردانش برای کسب موفقیت در فینال یک تورنمنت بزرگ دیگر، ادعا کرد حق شاگردان او بوده که امسال قهرمان شوند.

مارتینو گفت: توضیح آنچه رخ داد آسان نیست. آرژانتین باید قهرمان این رقابت‌ها می‌شد. این اتفاق واقعاً دردناک است. درد دوباره باختن در فینال آنقدر زیاد هست که نتوان احساس جز ناراحتی داشت. قبول دارم که این شکست و ناکامی دوباره برای بردن جام ناامید کننده است و اینکه از ما انتظار قهرمانی می‌رفت اما این دلیل نمی‌شود که بازیکنان‌مان به تلاش‌‌هایشان ادامه ندهند. آنها این کار را با صداقت، تعهد و به شیوه‌ای قابل قبول انجام می‌دهند.

سرمربی 53 ساله آلبی سلسته ادامه داد: بعد از اخراج مارکوس روخو در حفظ توپ مشکلاتی داشتیم و به همین دلیل ماتیاس کرانویتر را به میدان آوردیم. به میدان فرستادن اریک لاملا هم برای استفاده از خستگی دفاع حریف بود. ما تا آخرین دقیقه به زدن گل امیدوار بودیم.

آرژانتین 23 سال است که هیچ عنوانی در رقابت‌های بین‌المللی کسب نکرده است

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت