خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار استقلال / گزارش تمرین صبح استقلال ، امادگی بازیکنان برای حضور در اردوی ارمنستان
esteghlal logo 1

گزارش تمرین صبح استقلال ، امادگی بازیکنان برای حضور در اردوی ارمنستان

مدافع ارمنستانی تیم فوتبال استقلال در محل تمرین آبی‌پوشان حضور یافت.

سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تمرین نوبت صبح امروز (دوشنبه) تیم فوتبال استقلال ساعت 10:30 در کمپ باشگاه بدون حضور خبرنگاران و تماشاگران برگزار شد.

* محمدحسین کنعانی‌زادگان و سیدحسین حسینی همچنان غایبان تمرین هستند. این دو بازیکن به دلیل مصدومیت در تمرینات حضور ندارند.

* هرایر مگویان مدافع ارمنستانی استقلال که روز گذشته وارد ایران شده بود، برای نخستین بار در تمرین آبی‌پوشان حضور یافت و خودش را به مربیان معرفی کرد. این بازیکن مورد استقبال همبازی‌هایش قرار گرفت و دقایقی نیز با علیرضا منصوریان صحبت کرد.

* بازیکنان ابتدا چند دقیقه خودشان را گرم کرده و سپس به عبور از مانع، دوهای استقامتی و کار با توپ پرداختند. بازی دستش‌ده یکی دیگر از آیتم‌های تمرین بود که منصوریان هم در این بخش شرکت کرد.

* مطابق روزهای گذشته یک نفر از روی سکوها مشغول فیلمبرداری از تمرین بود.

* پندار توفیقی دبیر هیئت مدیره استقلال در محل تمرین آبی‌پوشان حضور یافت و دقایقی با کادر فنی صحبت کرد.

* بازیکنان در خصوص بازی‌های شب گذشته یورو 2016 و پیروزی آلمان مقابل اسلواکی و بلژیک برابر مجارستان صحبت می‌کردند. برخی از بازیکنان تیم بلژیک را یکی از فینالیست‌های این جام پیش‌بینی کردند.

* قرار است استقلالی‌ها طبق برنامه علیرضا منصوریان، از 14 تا 25 تیر ماه راهی اردو شوند. با توجه به لغو اردو در ترکیه، یکی از کمپ‌های کشور ارمنستان به عنوان محل برگزاری اردوی استقلال تعیین و پاسپورت بازیکنان جمع‌آوری شد.

انتهای پیام/

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *