پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 18302 7 تیر 1395 ساعت [ 14:21 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

آقای رضاییان مگر شما مشکل خانوادگی نداشتید ؟! آقای طارمی یادت نرود با پرسپولیس اقای گل شدی!

سایت تیفوسی : این روزها وضعیت دو بازیکن ملی پوش پرسپولیس حسابی هواداران و کادر فنی این باشگاه رو نگران کرده است . امیر لقمان : غیبت های بدون هماهنگی رامین رضاییان با وجود داشتن قرارداد به ادعای مسئولین باشگاه با بهانه هایی مثل ازاد بودن این بازیکن و بیماری پدر و …توسط مدیر برنامه […]

سایت تیفوسی : این روزها وضعیت دو بازیکن ملی پوش پرسپولیس حسابی هواداران و کادر فنی این باشگاه رو نگران کرده است .

امیر لقمان : غیبت های بدون هماهنگی رامین رضاییان با وجود داشتن قرارداد به ادعای مسئولین باشگاه با بهانه هایی مثل ازاد بودن این بازیکن و بیماری پدر و …توسط مدیر برنامه توجیه شده اما کیست که نداند دلیل این غیبت ها چیست؟!

ramin rezaeian

اما اقای رضاییان دنبال بهانه نباش … پرسپولیس و هواداران به تو نیاز ندارند این تو و امثال تو هستید که از پیراهن این تیم به جایی که الان هستی رسید و ناز کردن و برای این پیراهن در نتیجه جز پشیمانی سودی ندارد . جز از چشم هواداران افتادن و ذره ذره  از فوتبال محو شدن عایدی ندارد ….

اگر دوست داری می تونی از قدیمی ها و قبلی ها که این کار رو کردند بپرسی ؟! اسم زیاد است برایتان بیاوریم ولی خود شما الان می تونی بهترین مثال برای خودت باشی !!!

آقای رضاییان این راهی که شما می روی تهش به هیچستان است …

فراموش نکن اقای رضاییان وقتی ادعای حرفه ای بودن رو داری رعایت خیلی موارد رو باید بکنید تا لقب فوتبالیست حرفه ای برازنده شما باشد نه اینکه قرارداد داشته باشی و سر تمرین نیایی تا به دنبال بالا بردن قرارداد باشی یا به دنبال پیشنهاد بهتر از تیم های دیگر …

نه اینکه پدر مریض باشد و مشکل خانوادگی داشته باشی بعد در ترکیه دنبال تیم بگردی !!!

اگر تیمی خارجی به طور جدی شما رو می خواست قطعا تا الان باید ترانسفر می شدی نه اینکه بازیکن بزرگی نباشی نه اتفاقا شما از بازیکنان خوب فوتبال ما هستید و اتفاقا نگرانی ما هم بابت همین است که شما با این مسیر اشتباهی که انتخاب کردی نابود نشوی …

آقای رضاییان که بارها ارادت به علی کریمی رو نشون دادید کاش کمی در این زمینه رفتارهای علی کریمی رو الگوی خودتون قرار بدید .

به هر صورت صلاح ملک خویش خسروان دانند ولی این رو بدون این رقتار شما اگر به زودی توجیه درستی براش نداشته باشید از ذهن هواداران پاک نمی شود .

++++++++++

mehdi taremi

اما شما اقای طارمی وضعیت شما باز کمی قابل تحمل تر است چون حداقل از انتهای فصل قبل اعلام کردید به دنبال تیم خارجی و یپشرفت هستید و این خواسته میلوین ها هوادار پرسپولیس است که پسر محجوبشون در اروپا بدرخشد و نام پرسپولیس رو سربلند کند ولی وقتی شما هم پیشنهاد مناسب اروپایی نداشتی یا حداقل وقت داشتی و داری که هنوز به تیمی اروپایی بروی برای چه با احساسات هواداران بازی کردید و برای تمدید قرارداد اون هم با اون شرایط عجیب غریب و توقعات به باشگاه رفتید و بعد از علام توافق سر از ترکیه دراوردید و حالا خبر توافق امده است ؟!

کسی منکر پیشرفت شما نیست و ما خودمون رو هم جای شما قرار بدهیم قطعا منافع خودمون رو در وهله اول می گذاریم اما وقتی کسی به جایگاه مهدی طارمی بودن می رسد بعد از خواست خداوند و تلاش خودش به لطف این مردم بوده که به این جایگاه رسیده و نباید این هواداران رو بازی داد ..

فراموش نکن این مردم شما رو مهدی طارمی کردن پس شایسته احترام بیشتر و صداقت بیشتری هستند اقای طارمی ، اقای رضاییان و …

امیر لقمان

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت