پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 18332 8 تیر 1395 ساعت [ 1:31 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

کونته: می‌دانستم بازیکنان از پس اسپانیا هم برمی‌آیند

سرمربی آتزوری پس از پیروزی تیمش برابر اسپانیا و صعود به جمع هشت تیم برتر یورو از شاگردان تمجید و به سخت بودن بازی بعدی آنها اعتراف کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، آنتونیو کونته پس از پیروزی 2 بر صفر شاگردانش برابر اسپانیا، مدافع عنوان قهرمانی یورو 2016 و صعود به مرحله یک چهارم نهایی […]

سرمربی آتزوری پس از پیروزی تیمش برابر اسپانیا و صعود به جمع هشت تیم برتر یورو از شاگردان تمجید و به سخت بودن بازی بعدی آنها اعتراف کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، آنتونیو کونته پس از پیروزی 2 بر صفر شاگردانش برابر اسپانیا، مدافع عنوان قهرمانی یورو 2016 و صعود به مرحله یک چهارم نهایی این رقابت‌ها، به خبرنگاران گفت: من می‌دانستم این بازیکنان چیزی در چنته دارند که خارق‌العاده است. قبلاً هم این را گفته بودم، چون تمجید کردن از آنها بعد از اینکه بازی را می‌برند آسان است. عملکرد بازیکنانم در این بازی تحسین‌برانگیز بود.

کونته افزود: حالا باید هرچه سریعتر تجدید قوا کنیم، چرا که یک بازی بسیار سخت دیگر برابر آلمان داریم اما ما یک بار دیگر ثابت کردیم که سبک فوتبال ما به کاتاناچیو (دفاع صرف ایتالیایی) محدود نمی‌شود.

سرمربی آتزوری تأکید کرد: ژاوی (کاپیتان پیشین تیم ملی اسپانیا) به ما به خاطر بازی‌های خوب‌مان تبریک گفت. او گفت که تیم ما به نظر او ترکیبی از بارسلونا و اتلتیکومادرید است. این موضوع نشان می‌دهد آنهایی که دستی درکار دارند اهمیت کار ما را درک می‌کنند.

سرمربی پیشین یوونتوس درباره محروم شدن تیاگو موتا از بازی بعدی ایتالیا هم اظهار داشت: باعث تأسف است، چون او یار دوازدهم ما است. ما باید خودمان را برای بازی بعدی به بهترین شکل آماده کنیم، چون بازی بعدی‌مان شاید از این بازی هم سخت‌تر باشد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت