پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 18334 8 تیر 1395 ساعت [ 1:33 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

دل‌بوسکه: شکست‌‌مان برابر ایتالیا را با افتخار می‌پذیریم

با وجود شکست ماتادورها برابر ایتالیا و حذف‌شان از مرحله یک هشتم نهایی یورو ۲۰۱۶، سرمربی آنها گفت که از عملکرد شاگردان راضی است. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، ویسنته دل‌بوسکه در واکنش به شکست 2 بر صفر شاگردانش برابر ایتالیا در بازی ماقبل پایانی مرحله یک هشتم نهایی یورو 2016 که منجر به […]

با وجود شکست ماتادورها برابر ایتالیا و حذف‌شان از مرحله یک هشتم نهایی یورو ۲۰۱۶، سرمربی آنها گفت که از عملکرد شاگردان راضی است.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، ویسنته دل‌بوسکه در واکنش به شکست 2 بر صفر شاگردانش برابر ایتالیا در بازی ماقبل پایانی مرحله یک هشتم نهایی یورو 2016 که منجر به حذف آنها از گردونه رقابت‌ها شد، به خبرنگاران گفت: الان بهترین زمان برای صحبت کردن راجع به بازی نیست اما ما با افتخار و سری بالا این شکست را می‌پذیریم. باید بازی را تحلیل و اشتباهات‌مان را شناسایی کنیم. ما در نیمه اول به اندازه کافی شجاعانه بازی نکردیم. در نیمه دوم بازی‌مان بهتر شد اما نتوانستیم بر توپ و میدان مسلط شویم.

وی ادامه داد: ایتالیا تیمی قدرتمند، فیزیکی و مستحکم است. در نیمه دوم دروازه‌‌مان به اندازه نیمه اول تهدید نشد اما باز هم به آنچه می‌خواستیم نرسیدیم. حریف تیم بهتری در این بازی بود و برایش آرزوی بهترین‌ها را دارم.

سرمربی ماتادورها درباره آینده‌اش و اینکه آیا همچنان به فعالیت خود در تیم ملی اسپانیا ادامه می‌دهد، عنوان کرد: تیم ملی اسپانیا به کارش ادامه خواهد داد. من اما درباره آینده‌ام با رئیس فدراسیون صحبت خواهم کرد. باید درباره آینده تیم شفاف‌سازی صورت بگیرد، چون از ماه سپتامبر دوباره باید کارش را (در مرحله انتخابی جام جهانی 2018) آغاز کند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت