پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 18346 8 تیر 1395 ساعت [ 11:59 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

هاجسون: استعفا می دهم تا یک تفکر جدید هدایت این تیم مستعد رو به عهده بگیرد

سرمربی تیم ملی انگلیس پس از شکست تیمش برابر ایسلند در مرحله یک هشتم نهایی یورو ۲۰۱۸ اعتراف کرد که وقتش شده که از سرمربیگری سه‌شیر کناره‌گیری کند. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، روی هاجسون بعد از شکست 2 بر یک تیم ملی انگلیس مقابل ایسلند که سفیدپوشان جزیره را از رسیدن به جمع […]

سرمربی تیم ملی انگلیس پس از شکست تیمش برابر ایسلند در مرحله یک هشتم نهایی یورو ۲۰۱۸ اعتراف کرد که وقتش شده که از سرمربیگری سه‌شیر کناره‌گیری کند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، روی هاجسون بعد از شکست 2 بر یک تیم ملی انگلیس مقابل ایسلند که سفیدپوشان جزیره را از رسیدن به جمع هشت تیم برتر یورو 2016 باز داشت، ضمن اعلام استعفای خود اعتراف کرد که دیگر شایستگی هدایت سه‌شیر را ندارد.

هاجسون در کنفرانس خبری پس از بازی اظهار داشت: بی‌نهایت از نتیجه این بازی و حذف از یورو 2016 ناراحتم. دوست داشتم دو سال دیگر به عنوان سرمربی انگلیس بمانم، اما حالا وقتش شده است که یکی دیگر هدایت این تیم را برعهده بگیرد و بر پیشرفت این گروه بازیکنان جوان، باانگیزه و بی‌نهایت با استعداد نظارت داشته باشد. مربیگری در تیم ملی انگلیس برای من تجربه‌ای بی‌نهایت فوق‌العاده بود.

هاجسون ادامه داد: ما به اندازه توانایی‌‌مان در این مسابقات پیش‌روی نکردیم و این غیرقابل قبول است. در مورد قراردادم با اتحادیه فوتبال انگلیس قرار بود پس از یورو مذاکره کنیم اما حالا وقتش شده که یک نفر دیگر هدایت تیم را برعهده بگیرد.بازیکنان من فوق‌العاده بوده‌اند و تمام کارهایی که از آنها خواسته بودم را انجام دادند.

سرمربی سه‌شیر تأکید کرد: متأسفم که حضورمان در یورو به این شیوه به پایان رسید و یک‌بار دیگر از یک تورنمنت دیگر حذف شدیم اما از این اتفاقات در دنیای فوتبال رخ می‌دهد. تنها کاری که در حال حاضر می‌توانم انجام بدهم، این است که برای تمام اعضای تیم ملی انگلیس آرزوی موفقیت کنم و امیدوار باشیم که این تیم را به زودی در فینال یک تورنمنت بزرگ ببینم.

هاجسون عنوان کرد: زمانی که من سرمربی تیم ملی انگلیس شدم، به من گفتند که بازیکنان انگلیسی نمی‌خواهند برای تیم ملی کشورشان بازی کنند یا در لحظه آخر از حضور در اردوی تیم ملی انصراف می‌دهند اما شاهد چنین چیزی نبودم. این بازیکنان عاشق بازی کردن برای کشورشان هستند و کسی نمی‌تواند تعهدشان را زیر سؤال ببرد. ری لوینگتون و گری نویل از من خواستند که به جای آنها هم حرف بزنم. آنها به عنوان دستیارانم به تیم ملی انگلیس آمدند و با من هم از این تیم می‌روند. می‌‌خواهم از زحمات آنها هم قدردانی کنم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت