خانه / خبرهای فوتبال خارجی / خبرهای تیم های ملی / مارادونا: مسی نباید از تیم ملی آرژانتین کناره‌گیری کند
۱۴۱۱۱۱۱۸۴۷۷۶۲_diego-maradona1

مارادونا: مسی نباید از تیم ملی آرژانتین کناره‌گیری کند

اسطوره فوتبال آرژانتین به ستاره و بهترین گلزن تاریخ آلبی‌سلسته گفت که نباید از تیم ملی این کشور کناره‌گیری کند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، لیونل مسی در پی شکست بامداد دوشنبه تیم ملی فوتبال آرژانتین مقابل شیلی در ضربات پنالتی در فینال کوپا آمه‌ریکای 2016 و تکرار سناریوی سال گذشته این رقابت‌ها، اعلام کرد قصد کناره‌گیری از تیم ملی فوتبال آرژانتین را دارد. در حالی ستاره 29 ساله آلبی‌سلسته قصد آویزان کردن کفش‌هایش در رده ملی را دارد که آرژانتین در سه فینال اخیر (جام جهانی 2014، کوپا آمه‌ریکا 2015 و 2016) شکست خورده و حسرت قهرمانی این تیم در رقابت‌های معتبر 23 ساله شده است.

دیه‌گو مارادونا که خود بین سال‌های 2008 و 2010 هدایت تیم ملی آرژانتین را بر عهده داشته و مربی ستاره آلبی‌سلسته بوده است، در گفت‌و‌گو با روزنامه «ناسیون» آرژانتین گفت: مسی باید در تیم ملی آرژانتین بماند. او باید این تیم را در جام جهانی 2018 همراهی کرده و قهرمان جهان شود.

وی افزود: آنهایی که می‌توانند به پیشروی تیم ملی کمک کنند، باید در این تیم بمانند و افرادی که کمک کمتری از دست‌شان ساخته است، باید از تیم کنار بروند. آنهایی هم که می‌گویند مسی باید از تیم ملی آرژانتین کنار بکشد، افرادی هستند که نمی‌خواهند ببینند فوتبال آرژانتین به چه مصیبتی گرفتار شده است.

اسطوره فوتبال آرژانتین همچنین در مورد جنجال‌های اخیر فدراسیون فوتبال این کشور، اظهار داشت: واقعاً متأسفم و بابت اتفاقاتی که در فوتبال آرژانتین در حال رخ دادن است، عصبانی هستم. ما به پایین‌ترین سطح ممکن رسیده‌ایم.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *