پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 18392 9 تیر 1395 ساعت [ 12:17 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

ولاسکو: تجربه های خوبی در لیگ جهانی کسب کردیم

سرمربی تیم ملی والیبال آرژانتین گفت: در لیگ جهانی امسال تجربه های خوبی کسب کردیم و باید این روند را در تهران نیز ادامه دهیم. به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، خولیو ولاسکو در هنگام ورود به فرودگاه امام خمینی (ره) برای حضور در هفته سوم لیگ جهانی افزود: در لیگ جهانی امسال تجربه های […]

سرمربی تیم ملی والیبال آرژانتین گفت: در لیگ جهانی امسال تجربه های خوبی کسب کردیم و باید این روند را در تهران نیز ادامه دهیم.


به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، خولیو ولاسکو در هنگام ورود به فرودگاه امام خمینی (ره) برای حضور در هفته سوم لیگ جهانی افزود: در لیگ جهانی امسال تجربه های زیادی به دست آوردیم. این تجربه ها با شکست دو تیم فرانسه و روسیه تکمیل شد.
وی درباره هفته سوم لیگ جهانی و بازی در سالن 12 هزار نفری آزادی گفت: رقابت با تیم ایران در سالن 12 هزار نفری و تماشاگران این تیم همیشه سخت بوده است. تیم آرژانتین در این بازی ها برای کسب تجربه به میدان می رود.
سرمربی تیم ملی والیبال آرژانتین گفت: والیبال همانند فوتبال نیست که مقابل 100 هزار نفر بازی کنی، تیم آرژانتین تجربه مسابقه با برزیل و 20 هزار هوادار را نیز دارد و باید تجربه سالن 12 هزار نفری آزادی را نیز کسب کنیم.
وی با ابراز خوشحالی از اینکه دوباره به تهران آمده است، گفت: مردم ایران در قلب من هستند، دوست دارم مدت طولانی در ایران بمانم اما فعلا این امکان برایم وجود ندارد.
کاپیتان تیم ملی والیبال آرژانتین نیز گفت: برای نخستین بار است که به تهران می آیم. شنیدم که مسابقه در ایران و در سالن آزادی بسیار سخت است و امیدوارم بازی خوبی انجام دهیم.
وی تاکید کرد: در پایان هفته دوم لیگ جهانی بازی های خوب انجام دادیم و موفق به شکست فرانسه و روسیه شدیم. امیدوارم در تهران نیز این روند را ادامه دهیم.
هفته سوم و پایانی دور مقدماتی سطح یک لیگ جهانی والیبال از روز جمعه 11 تیرماه آغاز می شود و به مدت سه روز در کشورهای ایران، فرانسه و آمریکا ادامه خواهد داشت.
تیم ملی والیبال ایران در هفته سوم لیگ جهانی در سالن 12 هزار نفری آزادی میزبان صربستان، آرژانتین و ایتالیا خواهد بود.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت