پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 18421 9 تیر 1395 ساعت [ 17:00 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

احتمال غیبت دروسی در بازی ایتالیا – آلمان

هافبک تیم فوتبال رم ممکن است نتوانند تیم ملی ایتالیا را در بازی برابر ژرمن‌ها همراهی کنند. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، دانیله دروسی و آنتونیو کاندروا در تمرینات امروز (چهارشنبه) تیم ملی ایتالیا هم شرکت نکردند و به این ترتیب احتمال اینکه در بازی شنبه هفته آینده برابر آلمان در مرحله یک چهارم […]

هافبک تیم فوتبال رم ممکن است نتوانند تیم ملی ایتالیا را در بازی برابر ژرمن‌ها همراهی کنند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، دانیله دروسی و آنتونیو کاندروا در تمرینات امروز (چهارشنبه) تیم ملی ایتالیا هم شرکت نکردند و به این ترتیب احتمال اینکه در بازی شنبه هفته آینده برابر آلمان در مرحله یک چهارم نهایی یورو 2016 نیز به میدان نروند، زیاد است.

غیبت کاندروا، بال تیم فوتبال لاتزیو برابر آلمان قطعی بود و در این بین برخی منابع از احتمال غیبت او حداقل تا مرحله نیمه نهایی یورو در صورت صعود آتزوری حکایت دارند.

دروسی هم اما ممکن است مصاف تیمش با ژرمن‌ها را از دست بدهد. ظاهراً مصدومیتی که او در بازی قبلی آتزوری برابر اسپانیا دچارش شد مانع از شرکتش در تمرینات شده است.

این در حالی است که آنتونیو کونته، سرمربی تیم ملی ایتالیا تیاگو موتا، یکی دیگر از هافبک‌هایش را هم به‌دلیل دواخطاره بودن در اختیار ندارد.

در صورتی که دروسی به بازی برابر آلمان نرسد، کونته ممکن است از استفانو استورارو، هافبک یوونتوس در سیستم 3-4-3 استفاده کند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت