پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 18441 10 تیر 1395 ساعت [ 11:37 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

اسکولاری علاقه مند به هدایت تیم ملی انگلیس

سرمربی پیشین تیم ملی برزیل اعلام کرد که مایل است جای روی هاجسون را در نیمکت تیم ملی انگلیس بگیرد. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، لوئیز فلیپه اسکولاری که سال 2002 با تیم ملی برزیل قهرمان جام جهانی شد، سال 2006 پیشنهاد اتحادیه فوتبال انگلیس برای هدایت تیم ملی این کشور را رد کرد، […]

سرمربی پیشین تیم ملی برزیل اعلام کرد که مایل است جای روی هاجسون را در نیمکت تیم ملی انگلیس بگیرد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، لوئیز فلیپه اسکولاری که سال 2002 با تیم ملی برزیل قهرمان جام جهانی شد، سال 2006 پیشنهاد اتحادیه فوتبال انگلیس برای هدایت تیم ملی این کشور را رد کرد، اما او اکنون آماده است این مسئولیت را قبول کند.

پس از ناکامی تیم ملی انگلیس در یورو و استعفای روی هاجسون، سه‌شیر اکنون بدون سرمربی است و از افراد مختلفی به‌عنوان گزینه‌های مربیگری در این تیم یاد شده است. اکنون سرمربی پیشین چلسی که دو سال پیش در جام جهانی تلخ‌ترین و تحقیر‌آمیزترین شکست‌های عمرش را در مرحله نیمه نهایی و بازی رده‌بندی تجربه کرد، برای هدایت تیم ملی انگلیس اعلام آمادگی کرده است.

اسکولاری 67 ساله به دیلی‌میل گفت: من اکنون سرمربی تیم گوانگژو اورگراند (چین) هستم و روی کارم در این تیم تمرکز دارم. با این حال من به اهمیت کاری مانند هدایت تیم ملی انگلیس در دنیای فوتبال واقف هستم. من علاقه خاصی به فوتبال انگلیس دارم و از اهمیت کسب موفقیت این تیم برای انگلیسی‌ها کاملاً آگاهم.

وی افزود: با تجاربی که در دوران مربیگری‌ام در تیم‌های ملی برزیل و پرتغال کسب کردم، اهمیت مربیگری در رده ملی را به خوبی درک می‌کنم.

آخرین گزارش‌ها درباره آینده کادر فنی تیم ملی انگلیس حاکی از آن است که گرث ساوت‌گیت، سرمربی تیم زیر 21 ساله‌های انگلیس گزینه اول جانشینی روی هاجسون است، اما در همین حال در برخی دیگر از گزارش‌ها آمده است که این مرد 45 ساله نسبت به پذیرش این مسئولیت حتی به‌صورت مربی موقت چندان راغب نیست

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت