پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 18459 10 تیر 1395 ساعت [ 21:27 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

زلاتان : تیم بعدی من منچستریونایتد است

فوق ستاره سوئدی سرانجام به هفته ها گمانه زنی پایان داد و نام باشگاه جدید خودش را فاش کرد. سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، زلاتان ابراهیموویچ لحظاتی پیش در صفحه شخصی خودش در اینستاگرام اعلام کرد که فصل آینده پیراهن منچستریونایتد را بر تن خواهد کرد. انتظار می رود این بازیکن فردا با حضور […]

فوق ستاره سوئدی سرانجام به هفته ها گمانه زنی پایان داد و نام باشگاه جدید خودش را فاش کرد.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، زلاتان ابراهیموویچ لحظاتی پیش در صفحه شخصی خودش در اینستاگرام اعلام کرد که فصل آینده پیراهن منچستریونایتد را بر تن خواهد کرد. انتظار می رود این بازیکن فردا با حضور در منچستر در تست پزشکی این باشگاه شرکت کند و با آن ها قرارداد امضا کند.

ستاره ۳۴ ساله سوئدی که قراردادش با پاری سن ژرمن با پایان فصل گذشته به اتمام رسید در اینستاگرام خودش نوشته:”زمان اینکه دنیا باخبر شود فرا رسید. مقصد بعدی من منچستریونایتد است.”

زلاتان که پس از حذف سوئد از یورو ۲۰۱۶ از بازی های ملی کناره گیری کرد سابقه بازی برای باشگاه های مالمو، آژاکس، یوونتوس، اینترمیلان، بارسلونا و آث میلان را در کارنامه دارد. این بازیکن در سال ۲۰۱۲ به پاری سن ژرمن پیوست و در ۱۸۰ بازی موفق شد ۱۵۶ گل برای این تیم فرانسوی بثمر برساند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت