پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 18464 10 تیر 1395 ساعت [ 21:32 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

گزارش تمرین عصر امروز استقلال ، حضور عنایتی و پورحیدری

مهاجم پیشین تیم فوتبال استقلال در تمرین امروز (پنجشنبه) این تیم اعلام کرد قصد دارد از دنیای فوتبال خداحافظی کند. سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تمرین امروز تیم فوتبال استقلال از ساعت 19 در کمپ باشگاه استقلال و با حضور 800 هوادار برگزار شد. * هواداران استقلال بنر بزرگی از منصوریان در […]

مهاجم پیشین تیم فوتبال استقلال در تمرین امروز (پنجشنبه) این تیم اعلام کرد قصد دارد از دنیای فوتبال خداحافظی کند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تمرین امروز تیم فوتبال استقلال از ساعت 19 در کمپ باشگاه استقلال و با حضور 800 هوادار برگزار شد.

* هواداران استقلال بنر بزرگی از منصوریان در محل تمرین نصب کرده بودند که روی آن نوشته شده بود: چی بهتر از این که هوادار تو باشیم.

* پیش از آغاز تمرین، رضا عنایتی، حسین کاظمی و مرتضی هاشم‌زاده از بازیکنان پیشین استقلال در محل تمرین آبی‌پوشان حضور یافتند و مورد استقبال منصوریان و مهدی رحمتی قرار گرفتند.

* عنایتی پس از دیدن منصوریان به او بابت سرمربیگری استقلال تبریک گفت و برای وی آرزوی موفقیت کرد. منصوریان هم پس از خوش‌آمدگویی به بازیکنان پیشین استقلال به هنگام گرفتن عکس یادگاری گفت: سلام به هم‌بازی‌های قدیمی‌ام.

* محمدحسین کنعانی‌زادگان که هنوز با تیم استقلال تمرین نکرده است در تمرین حضور داشت و پس از چند دقیقه صحبت با علیرضا منصوریان کمپ باشگاه را ترک کرد.

* کامیار کامدار، بازیکن پیشین استقلال در محل تمرین امروز این تیم حضور یافت و مورد تشویق هواداران قرار گرفت.

* زمانی که منصور پورحیدری متوجه حضور عنایتی در محل تمرین شد به او گفت که آیا خداحافظی کرده است یا خیر که مهاجم پیشین استقلال به شوخی گفت: امسال دیگر می‌خواهم خداحافظی کنم!

* سجاد شهباززاده، سیدحسین حسینی و رابسون غایبان تمرین بودند.

* در حالی که گفته می‌شود شهباززاده به یک تیم ترکیه‌ای می‌پیوندد، اما هواداران استقلال نسبت به این موضوع بی‌تفاوت بودند.

* منصوریان و مهدی رحمتی در جریان تمرین دقایقی با هم صحبت کردند.

* محور تمرین امروز استقلال گرم کردن، بازی دستش‌ده و فوتبال در زمین بزرگ بود.

* در فوتبال زمین بزرگ، یکی از بازیکنان پاس اشتباهی داد که با واکنش تند منصوریان روبه‌رو شد. سرمربی استقلال با فریاد و در حالی که به سمت بازیکن جوان می‌دوید با عصبانیت او را مواخذه کرد. البته منصوریان چند دقیقه بعد از او دلجویی کرد.

* غیبت رابسون باعث تعجب هواداران شده بود.

تمرینات استقلال فردا نیز پیگیری می‌شود و آبی‌پوشان شنبه هفته آینده در دیداری تدارکاتی به مصاف امیدهای خود خواهند رفت.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت