پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 18468 10 تیر 1395 ساعت [ 21:35 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

لوزانو: دوست دارم هرچه زودتر مقابل تماشاگران ایرانی به میدان بروم

سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان بازی مقابل تیم‌های بزرگی چون صربستان، ایتالیا و آرژانتین مقابل تماشاگران ایرانی را یک موقعیت ویژه برای خود و شاگردانش دانست. سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، رائول لوزانو در نشست خبری پیش از آغاز هفته سوم لیگ جهانی والیبال در تهران اظهار داشت: بعد از مدت‌ها تمرین و […]

سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان بازی مقابل تیم‌های بزرگی چون صربستان، ایتالیا و آرژانتین مقابل تماشاگران ایرانی را یک موقعیت ویژه برای خود و شاگردانش دانست.

سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، رائول لوزانو در نشست خبری پیش از آغاز هفته سوم لیگ جهانی والیبال در تهران اظهار داشت: بعد از مدت‌ها تمرین و بازی در خارج از کشور برای نخستین بار است که مقابل تماشاگران ایرانی قرار می‌گیریم. این برای ما یک موقعیت ویژه است و باید به آن نگاه ویژه‌ای داشته باشیم. ما با حمایت تماشاگران خودی به مصاف تیم‌های بزرگی خواهیم رفت.

وی در ادامه افزود: بازیکنانم تجربه بازی در خانه را دارند، ولی من برای اولین بار است که این موضوع را تجربه می‌کنم. دوست دارم هرچه زودتر مقابل تماشاگران ایرانی به میدان بروم. ما با صربستان، تیم اول جدول رده‌بندی، آرژانتین و ایتالیا که تیم‌های قدرتمندی هستند، بازی خواهیم کرد. پیش از این با آرژانتین بازی کرده‌ایم و شناخت کافی از آن داریم. ایتالیا هم نشان داده که تیم قدرتمند و با کیفیتی است.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت