پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 18470 10 تیر 1395 ساعت [ 22:17 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

اطلاعیه بخش رسانه ای تیم ملی؛ صدای خردشدن استخوان‌های منافع ملی به گوش می‌رسد

درحالی که درگیری‌های بین کی‌روش و برانکو رو به اتمام بود بخش رسانه ای تیم ملی با انتشار بیانیه‌ای به برخی افراد که اسمی از آنها نبرده حمله کرده و به نظر می‌رسد اوضاع دوباره بهم خواهد ریخت. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری مهر، بخش رسانه ای تیم ملی فوتبال ایران در اطلاعیه ای نوشت: […]

درحالی که درگیری‌های بین کی‌روش و برانکو رو به اتمام بود بخش رسانه ای تیم ملی با انتشار بیانیه‌ای به برخی افراد که اسمی از آنها نبرده حمله کرده و به نظر می‌رسد اوضاع دوباره بهم خواهد ریخت.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری مهر، بخش رسانه ای تیم ملی فوتبال ایران در اطلاعیه ای نوشت: شصت روز دیگر تیم ملی فوتبال ایران برای حضور در رقابتهای انتخابی جام جهانی استارت می زند؛ رقابتهایی که سرنوشت فوتبال ایران را برای چهار سال آینده رقم خواهد زد اما با شرایطی که به وجود آمده و اظهارنظرهای بعضا بی ربطی که انجام می گیرد، صدای خرد شدن استخوانهای منافع ملی به خوبی به گوش می رسد.

یکی با توهم توطئه هر آنچه در فوتبال ایران اتفاق می افتد را به تیم ملی ربط می دهد و دیگری که دستش از پست‌های مدیریتی خالی مانده سعی می کند با اظهار نظرهای عجیب و به دور از واقعیت و  حتی خنده دار همچنان در رسانه ها روی بورس باشد.

سر جمع این اتفاقها، شرایطی را رقم می زند که این روزها می بینیم و آن هم بی توجهی محض به تیم ملی و سرنوشت آن است؛ تیمی که قرار است دقیقا دو ماه دیگر برابر قطر به میدان برود.

آیا واقعا در فوتبال قطر هم چنین اوضاعی حاکم است؟ جواب حتما منفی است. آنها در تمامی اجزای خود، از بالا تا ذیل خود را برای کمک به تیم ملی شان برای بازی یازده شهریور آماده کرده اند.

برای آنها حتما سرنوشت تیم ملی قطر مهم است. برای ما هم مهم است اما تا دیر نشده باید فکری کرد؛ فکری به حال تیم ملی؛ فکری به سرنوشت تیمی که باید حمایت هشتاد میلیون ایرانی را پشت سرش ببیند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت