پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 18511 12 تیر 1395 ساعت [ 10:49 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

لوزانو: شبی فراموش‌نشدنی برای من رقم خورد

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: شب فراموش‌نشدنی برای من بود. تماشاگران جو فوق‌العاده‌ای در سالن ساختند و من از عملکرد تیمم رضایت کامل دارم. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، رائول لوزانو در مورد برد 3 بر 2  شاگردانش مقابل صربستان در هفته سوم لیگ جهانی والیبال اظهار داشت: شب فراموش‌نشدنی برای من بود، […]

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: شب فراموش‌نشدنی برای من بود. تماشاگران جو فوق‌العاده‌ای در سالن ساختند و من از عملکرد تیمم رضایت کامل دارم.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، رائول لوزانو در مورد برد 3 بر 2  شاگردانش مقابل صربستان در هفته سوم لیگ جهانی والیبال اظهار داشت: شب فراموش‌نشدنی برای من بود، تماشاگران جو فوق‌العاده‌ای در سالن ساختند و من از عملکرد تیمم رضایت کامل دارم که آنها بعد از 2 ست شکست به بازی برگشتند و جریان مسابقه را در دست گرفتند.

وی ادامه داد: به دوستم نیکولا گربیچ سرمربی تیم والیبال صربستان تبریک می‌گویم، تیم او در مسیر خوبی قرار دارد و در این مسیر به‌خوبی پیش می‌رود. صربستان سطح بالایی از والیبال را ارائه می‌دهد ولی به‌خاطر فرمول مسابقات انتخابی المپیک نتوانست به المپیک راه پیدا کند.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران در پایان گفت: ما بعد از 2 ست توانستیم به بازی برگردیم که برای من جای خوشحالی دارد.

تیم ملی ایران در بازی دوم خود از ساعت 21 روز شنبه به مصاف تیم ملی ایتالیا می‌رود.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت