پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 18533 12 تیر 1395 ساعت [ 13:11 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

کاریکاتور، وقتی بیل شیاطین سرخ رو می سوزاند

تیم ملی ولز با تاریخ‌سازی در مرحله یک چهارم نهایی یورو ۲۰۱۶ و صعود به مرحله نیمه نهایی، یکی از مدعیان قهرمانی را از گردونه رقابت‌ها حذف کرد. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، شب گذشته (جمعه) یکی از غیرمنتظره‌ترین نتایج پانزدهمین دوره جام ملت‌های اروپا رقم خورد، زمانی که گرث بیل و یارانش در […]

تیم ملی ولز با تاریخ‌سازی در مرحله یک چهارم نهایی یورو ۲۰۱۶ و صعود به مرحله نیمه نهایی، یکی از مدعیان قهرمانی را از گردونه رقابت‌ها حذف کرد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، شب گذشته (جمعه) یکی از غیرمنتظره‌ترین نتایج پانزدهمین دوره جام ملت‌های اروپا رقم خورد، زمانی که گرث بیل و یارانش در تیم ملی ولز موفق شدند بلژیک پرستاره‌ را با نتیجه 3 بر یک شکست بدهند و در اولین دوره حضورشان در یورو 2016 در جمع چهار تیم برتر رقابت‌ها قرار بگیرند.

«اژدهایان» با غلبه بر «شیاطین سرخ»، تیمی را از گردونه رقابت‌ها حذف کردند که در ترکیبش بازیکنانی مانند ادن ازار، تیبا کورتوا، مروان فلینی و کوین دی‌بروین حضور دارد.

پیروزی تاریخی یاران بیل در مرحله یک چهارم نهایی یورو 2016 سوژه کاریکاتور جدید عمر مؤمنی، کاریکاتوریست سایت گل بوده است که آن را در زیر مشاهده می‌کنید:

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت