پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 18544 12 تیر 1395 ساعت [ 21:22 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

استقلال امیدهایش رو برد،حضور یک هوادار در زمین

تیم فوتبال استقلال در دیداری تدارکاتی که نخستین بازی دوستانه شاگردان منصوریان در فصل آماده‌سازی بود، مقابل امیدهایش به برتری رسید. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال استقلال از ساعت 18:45 امروز (شنبه) در دیدار تدارکاتی در کمپ باشگاه استقلال به مصاف امیدهای خود رفت که این دیدار با نتیجه 5 بر صفر […]

تیم فوتبال استقلال در دیداری تدارکاتی که نخستین بازی دوستانه شاگردان منصوریان در فصل آماده‌سازی بود، مقابل امیدهایش به برتری رسید.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال استقلال از ساعت 18:45 امروز (شنبه) در دیدار تدارکاتی در کمپ باشگاه استقلال به مصاف امیدهای خود رفت که این دیدار با نتیجه 5 بر صفر به سود شاگردان منصوریان به پایان رسید.

گل‌های استقلال را در این دیدار وریا غفوری، کاوه رضایی (2 گل)، فرشید باقری و میثم مجیدی (پنالتی) به ثمر رساندند.

هواداران استقلال از نخستین دیدار تیم‌شان در فصل جاری استقبال خوبی داشتند و حدود 2 هزار نفر از آنها از نزدیک نظارگر بازی آبی‌پوشان بودند.

یک هوادار استقلال پس از مضروب شدن از سوی یکی دیگر از هواداران این تیم با سرمربی آبی‌پوشان عکس یادگاری انداخت.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در اواخر نیمه اول دیدار تدارکاتی استقلال با امیدهایش یک هوادار قصد داشت با علیرضا منصوریان عکس بگیرد که سماجت او باعث عصبانیت لیدرهای استقلال شد. به‌همین خاطر بین این هوادار و لیدرها بگو مگو به وجود آمد تا اینکه یکی از هواداران استقلال مشتی به صورت آن هوادار زد.

* علیرضا منصوریان که شاهد این درگیری بود از همه خواست که به این درگیری پایان دهند. سرمربی استقلال آن هوادار را به طرف خود کشاند و دقایقی با او هم‌کلام شد.

جالب اینکه آن هوادار با سرمربی استقلال عکس سلفی گرفت.

 

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت