پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 18565 13 تیر 1395 ساعت [ 12:50 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

بختیار رحمانی: به آرزوی قلبی‌ام رسیدم/ افتخار می‌کنم شماره ۷ استقلال را بپوشم

هافبک آبی‌پوشان با بیان اینکه سال‌ها بود دوست داشتم در استقلال بازی کنم، گفت: به آرزوی قلبی‌ام رسیدم و امیدوارم در این تیم موفق باشم. سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار مهر، بختیار رحمانی پس از ثبت قرارداد دو ساله با آبی‌پوشان در هیات فوتبال استان تهران گفت: با تمام وجودم خوشحالم در این تیم هستم […]

هافبک آبی‌پوشان با بیان اینکه سال‌ها بود دوست داشتم در استقلال بازی کنم، گفت: به آرزوی قلبی‌ام رسیدم و امیدوارم در این تیم موفق باشم.

سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار مهر، بختیار رحمانی پس از ثبت قرارداد دو ساله با آبی‌پوشان در هیات فوتبال استان تهران گفت: با تمام وجودم خوشحالم در این تیم هستم و به جرأت می‌گویم که به آرزوی قلبی‌ام رسیدم. مدت‌ها بود که دوست داشتم به استقلال بپیوندم و امیدوارم حالا که به این تیم آمدم بتوانم برای این تیم مثمرثمر باشم.

وی افزود: استقلال تیم بزرگی است و بازی کردن در آن بسیار سخت است و من هم تمام فکرم این است که بتوانم موفق باشم.

رحمانی در پاسخ به این پرسش که از اینکه می خواهید پیراهن شماره ۷ استقلال را برتن کنید، چه حسی دارید؟ توضیح داد: بازیکنانی که این شماره را برتن می کردند از اسطوره های استقلال بودند و برای من افتخار بزرگی است که بتوانم این پیراهن را برتن کنم.

هافبک آبی‌پوشان در خصوص وضعیت حال حاضر استقلال نیز گفت: این تیم در حال حاضر شرایط خوبی دارد و با تمرینات منظمی که انجام داده ایم و اردویی که در پیش داریم می توانیم شروع خوبی در لیگ داشته باشیم.

وی در خصوص پیشنهاداتی که پرسپولیس هم قبل از پیوستنش به استقلال به او داده بود، اظهار کرد: پرسپولیس تیم بزرگی است و من برای آنها هم احترام خاصی قائل هستم. البته آنها هم به من پیشنهاد داده بودند، اما چون سال ها بود می خواستم به استقلال بپیوندم، جواب منفی به آنها دادم.

رحمانی در پایان خاطرنشان کرد: از حضور هواداران استقلال در تمرینات این تیم شکه شده ام چون آنها حمایت همه‌جانبه‌ای از تیمشان کردند و خواهند کرد و امیدوارم با شروع فصل نیز و در تمامی میدانی که ما وارد زمین خواهیم شد، این تماشاگران ما را تنها نگذاشته و از ما حمایت کنند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت