پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 18575 13 تیر 1395 ساعت [ 13:28 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیشنهاد نجومی منچستریونایتد به پوگبا رکورد نقل و انتقال رو می شکند؟!

باشگاه منچستریونایتد برای بازگرداندن هافبک پیشین خود قصد دارد بمب نقل‌وانتقالات را منفجر کند. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، براساس گزارش نشریه «دیلی‌میل» انگلیس، سران باشگاه منچستریونایتد به اطلاع مدیران باشگاه یوونتوس رسانده‌اند که حاضرند در ازای به‌خدمت گرفتن پل پوگبا رکورد نقل‌و‌انتقالات را بشکنند. این نشریه اعلام کرد که باشگاه منچستریونایتد حاضر است […]

باشگاه منچستریونایتد برای بازگرداندن هافبک پیشین خود قصد دارد بمب نقل‌وانتقالات را منفجر کند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، براساس گزارش نشریه «دیلی‌میل» انگلیس، سران باشگاه منچستریونایتد به اطلاع مدیران باشگاه یوونتوس رسانده‌اند که حاضرند در ازای به‌خدمت گرفتن پل پوگبا رکورد نقل‌و‌انتقالات را بشکنند. این نشریه اعلام کرد که باشگاه منچستریونایتد حاضر است 100 میلیون پوند بابت خرید هافبک تیم ملی فرانسه به بانوی پیر بپردازد.

شیاطین سرخ برای بازگرداندن هافبک پیشین خود به اولدترافورد با تیم‌هایی همچون رئال مادرید، بارسلونا و پاری‌سن‌ژرمن رقابت دارند. پوگبای 23 ساله بین سال‌های 2009 تا 2012 در منچستریونایتد عضویت داشت و به‌خاطر عدم اعتماد سرالکس فرگوسن از این تیم جدا و به یوونتوس، جایی که تبدیل به بازیکن بزرگی شد، پیوست.

ژوزه مورینیو که تا کنون موفق به خرید اریک بایلی، زلاتان ابراهیموویچ و هنریک مخیتاریان شده، امیدوار است تا پوگبا را تبدیل به چهارمین خرید تابستانی‌اش پس از قبول سرمربیگری منچستریونایتد کند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت