پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 18581 13 تیر 1395 ساعت [ 13:37 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

لو: گرسنه قهرمانی در یورو هستیم

سرمربی تیم ملی فوتبال آلمان می‌گوید که تیمش گرسنه قهرمانی در رقابت‌های جام ملت‌های اروپاست. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، یواخیم لو 56 ساله که توانست با آلمان در ضربات پنالتی دیدار یک چهارم نهایی یورو 2016 طلسم مقابل ایتالیا را بشکند تا بالاخره ژرمن‌ها در یک بازی رسمی مقابل آتزوری به پیروزی برسند […]

سرمربی تیم ملی فوتبال آلمان می‌گوید که تیمش گرسنه قهرمانی در رقابت‌های جام ملت‌های اروپاست.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، یواخیم لو 56 ساله که توانست با آلمان در ضربات پنالتی دیدار یک چهارم نهایی یورو 2016 طلسم مقابل ایتالیا را بشکند تا بالاخره ژرمن‌ها در یک بازی رسمی مقابل آتزوری به پیروزی برسند در پایان این دیدار گفت: ایتالیا با دو مدافع میانی و دو مهاجمی که در عمق حرکت می‌کردند، بسیار خطرناک بود.

سرمربی تیم ملی آلمان با اشاره به سیستم 1-2-3-4 تیمش در دیدار مقابل ایتالیا اظهار داشت: ما با سیستمی که داشتیم، می‌خواستیم چهار بازیکن‌مان را مقابل چهار بازیکن ایتالیا قرار دهیم. البته بسیار روشن بود که ایتالیا در حملات بسیار خطرناک عمل می‌کند، به‌همین دلیل هنگام حملات ایتالیا ما با سه مدافع میانی با آنها مقابله می‌کردیم که فکر می‌کنم خط دفاعی ما فوق‌العاده عمل کرد و به مهاجمان ایتالیا اجازه نفوذ نداد.

لو با تمجید از عملکرد کیمیش و هکتور و ضربات پنالتی آنها افزود: آنها در ضربات پنالتی به‌خوبی عمل کردند. هکتور بسیار آرام، اما جدی عمل کرد و من اکنون احساس خیلی خوبی دارم. بسیار خوشحالم که دوباره به نیمه نهایی یورو راه پیدا کردیم. ما گرسنه کسب قهرمانی در این رقابت‌ها هستیم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت