پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 18617 14 تیر 1395 ساعت [ 19:41 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

دل‌بوسکه رسماً از سرمربیگری اسپانیا استعفا کرد

سرمربی تیم ملی فوتبال اسپانیا پس از ناکامی در یورو ۲۰۱۶، رسماً از سمت خود کناره‌گیری کرد. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، عملکرد ناامیدکننده تیم ملی فوتبال اسپانیا در یورو 2016 سرانجام منجر به استعفای رسمی ویسنته دل‌بوسکه از سرمربیگری این تیم شد. فدراسیون فوتبال اسپانیا با تأیید این مسئله اعلام کرد که پیشنهاد […]

سرمربی تیم ملی فوتبال اسپانیا پس از ناکامی در یورو ۲۰۱۶، رسماً از سمت خود کناره‌گیری کرد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، عملکرد ناامیدکننده تیم ملی فوتبال اسپانیا در یورو 2016 سرانجام منجر به استعفای رسمی ویسنته دل‌بوسکه از سرمربیگری این تیم شد. فدراسیون فوتبال اسپانیا با تأیید این مسئله اعلام کرد که پیشنهاد همکاری در پست جدیدی را به دل‌بوسکه داده که این مربی 65 ساله نیز قبول کرده است.

در بیانیه رسمی فدراسیون فوتبال اسپانیا آمده است: «میگل آنخل ویار، رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا و ویسنته دل‌بوسکه امروز (4 جولای) با یکدیگر در مادرید دیدار داشتند که در این جلسه دل‌بوسکه به ویار گفت نظرش قطع همکاری با تیم ملی اسپانیاست. ویار نیز با بیان اینکه دل‌بوسکه میراث فوتبال اسپانیاست، به او پیشنهاد همکاری با فدراسیون فوتبال اسپانیا را ارائه کرد که با نظر مثبت دل‌بوسکه همراه بود».

دل‌بوسکه که روز اول جولای 2008 سرمربی اسپانیا شد، در طول این هشت سال 114 بار روی نیمکت ماتادورها نشست که حاصل آن 87 برد، 10 تساوی، 17 باخت، 254 گل زده، 79 گل خورده و میانگین 76.32 درصد پیروزی بود. او در همین مدت قهرمانی در جام جهانی 2010 و همچنین قهرمانی در یورو 2012 را برای اسپانیا به ارمغان آورد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت