پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 18620 14 تیر 1395 ساعت [ 19:47 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

یواخیم لو: خدیرا قطعاً نمی‌تواند مقابل فرانسه بازی کند

هافبک تیم ملی فوتبال بازی حساس تیمش برابر میزبان پانزدهمین دوره جام ملت‌های اروپا را از دست داد. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، سامی خدیرا که در دیدار شنبه شب تیم ملی فوتبال آلمان مقابل ایتالیا در مرحله یک چهارم نهایی یورو 2016 در همان ابتدای بازی از ناحیه ران پا آسیب دید و […]

هافبک تیم ملی فوتبال بازی حساس تیمش برابر میزبان پانزدهمین دوره جام ملت‌های اروپا را از دست داد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، سامی خدیرا که در دیدار شنبه شب تیم ملی فوتبال آلمان مقابل ایتالیا در مرحله یک چهارم نهایی یورو 2016 در همان ابتدای بازی از ناحیه ران پا آسیب دید و در دقیقه 16 جای خود را به باستین شواین‌اشتایگر داد، بازی حساس تیمش برابر فرانسه، میزبان مسابقات را از دست داد.

یواخیم لو که برای بازی با فرانسه، متس هوملس را به‌دلیل محرومیت و ماریو گومز را به‌خاطر آسیب‌دیدگی از ناحیه همسترینگ در اختیار ندارد، اظهار داشت: سامی خدیرا قطعاً پنجشنبه شب نمی‌تواند بازی کند. ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد و باید ببینیم که آیا در صورت صعود از این مرحله سامی به بازی فینال خواهد رسید یا خیر. به‌همین خاطر احتمالاً در بازی با فرانسه بازیکنان جدیدی را در ترکیب قرار خواهم داد. به‌هر حال به بازیکنانم اعتماد دارم، حتی آنهایی که تا کنون فرصت بازی پیدا نکرده‌اند.

وی همچنین در مورد وضعیت کاپیتان تیمش که از ناحیه زانو مصدوم است و رسیدنش به بازی مقابل فرانسه در هاله‌ای از ابهام است، اظهار داشت: نمی‌خواهم از بازیکنانی که صددرصد آماده نیستند، استفاده کنم، اما امیدوارم باستین شواین‌اشتایگر به موقع ریکاوری‌‎اش را به پایان برساند و بتواند بازی کند. در گذشته این اشتباه را کرده‌ام و از بازیکنی که صددرصد آماده نبوده، استفاده کرده‌ام، اما این بار این اشتباه را تکرار نخواهم کرد. شواینی تا پایان بازی با ایتالیا پرانرژی و واقعاً تأثیرگذار بود.

وی در بخش پایانی صحبت‌های خود اظهار داشت: ما امروز (دوشنبه) یک تمرین فیزیکی ساده داریم و بیش از حد معمول روی کارهای ریکاوری تمرکز خواهیم کرد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت