خانه / خبرهای فوتبال خارجی / خبرهای تیم های ملی / دل‌بوسکه و کاسیاس با یکدیگر آشتی کردند + عکس

دل‌بوسکه و کاسیاس با یکدیگر آشتی کردند + عکس

کاپیتان و سرمربی مستعفی تیم ملی فوتبال اسپانیا اختلافات‌شان را کنار گذاشتند تا نشان دهند که از یکدیگر آزرده خاطر نیستند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، ایکر کاسیاس، دروازه‌بان و کاپیتان تیم ملی اسپانیا صبح امروز (دوشنبه) نشان داد از ویسنته دل‌بوسکه که چندی پیش اظهارات جنجالی درباره او انجام داد، کینه‌ای به دل ندارد.

کاسیاس برای نشان دادن اینکه مشکلی با دل‌بوسکه ندارد تصویری از خودش در کنار سرمربی مستعفی ماتادورها را در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرده و زیر آن نوشته است: امروز صبح در شهر فوتبال (شهر لاس روساس). 25 سال در کنار هم و این است که برای ما می‌ماند. موفق باشی رفیق!

پیامی که کاسیاس در صفحه شخصی‌اش در یکی از شبکه‌های اجتماعی گذاشته است جنجالی را که حاصل اظهارات اخیر دل‌بوسکه در سفارت اسپانیا در پاریس بود، فرو نشاند.

دل‌بوسکه پس از حذف اسپانیا از یورو 2016 گفت به همه بازیکنانش درباره تصمیم خود برای استعفا از سرمربیگری ماتادورها اطلاع داده است، جز کاسیاس، چون تصور می‌کند که سنگربان پورتو از او به‌خاطر نیمکت‌نشین کردنش دلِ خوشی ندارد.

با وجود اظهارات جنجالی دل‌بوسکه درباره کاسیاس، سنگربان ماتادورها پاسخ او را نداد و اکنون با انتشار این عکس نشان داده که از او دلگیر نیست.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *