پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 18642 15 تیر 1395 ساعت [ 13:58 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

حضور پیروانی در نفت منتفی شد ، علی دایی گزینه جدید

فدراسیون فوتبال و کارلوس کی روش با حضور افشین پیروانی در نفت تهران مخالفت کردند. سایت تیفوسی :به گزارش سایت نود، لحظاتی پیش هم سایت باشگاه نفت خبر داد که به دلیل اهمیت بالای منافع تیم ملی سرمربیگری پیروانی در تیم نفت تهران منتفی شد و سرمربی جدید نفت تهران تا فردا معرفی می شود. […]

فدراسیون فوتبال و کارلوس کی روش با حضور افشین پیروانی در نفت تهران مخالفت کردند.

سایت تیفوسی :به گزارش سایت نود، لحظاتی پیش هم سایت باشگاه نفت خبر داد که به دلیل اهمیت بالای منافع تیم ملی سرمربیگری پیروانی در تیم نفت تهران منتفی شد و سرمربی جدید نفت تهران تا فردا معرفی می شود.

سایت باشگاه نفت در ادامه خبرش نوشته است:« با توجه به مخالفت مسئولان فدراسیون فوتبال برای جدایی از تیم ملی، مسئولان باشگاه نفت تهران اعلام می کنند که به دلیل اهمیت بالای منافع تیم ملی به تصمیم آنها احترام گذاشته و سرمربی تیم نفت تهران حداکثر تا فردا معرفی می شود.»

علی دایی و هومن افاضلی جدی ترین گزینه های نفت تهران هستند اما منابع نزدیک به باشگاه نفت از سرمربیگری هومن افاضلی خبر می دهند. در هر حال قیمت علی دایی بسیار بالاتر از هومن افاضلی است و به همین دلیل احتمال حضور افاضلی در نفت تهران بیشتربه نظر می  رسد.

هومن افاضلی قرار بود سرمربی سپیدرود رشت باشد اما ظاهرا به دلیل عدم توافق بر سر مسایل مالی،افاضلی با رشتی ها به توافق نرسید.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت