خانه / خبرهای فوتبال خارجی / نیمار: مجرم نیستم و هیچ تخلفی مرتکب نشده‌ام
neymar 2

نیمار: مجرم نیستم و هیچ تخلفی مرتکب نشده‌ام

مهاجم برزیلی تیم فوتبال بارسلونا یک بار دیگر بر بی‌گناهی‌اش در ماجرای عقد قرارداد با کاتالان‌ها تأکید و پیش‌بینی کرد که به‌زودی همه جنجال‌ها درباره این مسئله به پایان خواهد رسید.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، نیمار با انتقاد از رویکرد رسانه‌ها در قبال او در خصوص پرونده‌های قضایی که برای این مهاجم برزیلی به جریان افتاده است، گفت مرتکب هیچ جرمی نشده است.

نیمار سال 2013 از سانتوس برزیل به بارسلونا پیوست و از همان زمان حرف و حدیث‌های زیادی درباره صورت گرفتن تخلفاتی در این جابه‌جایی وجود داشته است و رسانه‌ها همچنان به این مسئله دامن می‌زنند که اصلی‌ترین بخش آن مربوط به تخلف صورت گرفته برای فرار از پرداخت مالیات بوده است. در مقطعی از پروسه رسیدگی به اتهامات نیمار، دادگاه فدرال سائوپائولو دارایی‌های متعلق به کاپیتان تیم ملی برزیل را به ارزش تقریبی 45 میلیون یورو مصادره کرد. همچنین باشگاه بارسلونا در ماه ژوئن پذیرفت که جریمه 5.5 میلیون یورویی برای بسته شدن پرونده قضایی انتقال نیمار به این باشگاه بپردازد، اما پرونده او در سائوپائولو همچنان مفتوح است.

با این حال نیمار اطمینان دارد که این موضوع به زود خاتمه پیدا می‌کند و اینکه او مرتکب هیچ تخلفی نشده است. نیمار به سایت «ایستو ای» گفت: من هیچ کار خلافی انجام نداده‌ام. من مجرم نیستم. متأسفانه بعضی از مردم همیشه دوست دارند جنجال بسازند. من نمی‌دانم که آیا آنها اطلاعاتی درستی دارند یا اینکه هدف‌شان فقط تخریب من است. با این حال هدف‌شان هرچه هست برای من اهمیتی ندارد.

نیمار ادامه داد: واقعیت این است که من اطمینان دارم همه چیز به زود حل می‌شود. چنین مسائلی مرا ناراحت نمی‌کنند. پدرم تمام مسائل حقوقی مربوط به من را پیگیری می‌کند و هم به او اعتماد کامل دارم. من خوش‌شانسم که پدرم به این مسائل رسیدگی می‌کند تا من بتوانم روی فوتبال بازی کردن تمرکز کنم.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *