خانه / اخبار فوتبال ایران / دایی: باید کاری کنیم بخش خصوصی از حضور در فوتبال پشیمان نشود
ali daei 1

دایی: باید کاری کنیم بخش خصوصی از حضور در فوتبال پشیمان نشود

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران گفت: لیست بازیکنان مدنظرمان را به باشگاه دادم و به زودی برای جذب آنها اقدام خواهیم کرد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، علی دایی بعد از انتخابش به عنوان سرمربی تیم نفت تهران اظهار داشت: ما با آشنایی که شرکت بهنام پیش‌رو کیش در پرسپولیس داشتیم و با آنها کار کرده بودیم و همچنین با آشنایی که با آقایان گلرخسار و شهریاری داشتم، بعد از جلسه نیم ساعته به توافق رسیدیم. ان‌شالله از فردا هم تمرینات‌مان را شروع خواهیم کرد.

وی در مورد دستیارنش افزود: در مورد کادرفنی‌ام همه چیز شفاف است و در کنار هم کارمان را شروع خواهیم کرد.

سرمربی نفت با تاکید بر اینکه در صبا و راه‌آ‌هن هم تیم‌هایش دیر استارت زدند، یادآور شد: گفت: با تجربه‌ای که داریم این بحران را حل می‌کنیم و چون کار کرده‌ایم و شناخت هم داریم باشگاه و کادرفنی این مسئله سخت را حل می‌کنند. باشگاه با اهدافی که  دارد  با برنامه‌ریزی امکانات را تامین خواهیم کرد.

سرمربی نفت در مورد بازیکنان مورد نظرش گفت: بازیکنان مورد نظر را به باشگاه معرفی کرده‌ایم و طی امروز و فردا بازیکنان جدیدی جذب خواهیم کرد.

وی در پایان درباره علاقه مالکان باشگاه نفت به رنگ قرمز گفت: طبیعی است که این شرکت به دلیل تعلق خاطری که به پرسپولیس داشت، اسپانسر این باشگاه شده بود اما اکنون آنها مالک باشگاه نفت هستند، علاقه به پرسپولیس جای خودش ولی الا باید همه ما دست به دست هم دهیم تا نفت موفق شود و در کنار آن نیز بخش‌های خصوصی از حضور در فوتبال پشیمان نشوند و نسبت به این کار علاقه‌مند باشند.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *