پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 18668 15 تیر 1395 ساعت [ 22:35 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

دل‌بوسکه: در مورد کاسیاس اشتباه می‌کردم

سرمربی مستعفی تیم ملی اسپانیا اعتراف کرد اظهاراتی که چندی پیش درباره کاپیتان تیمش عنوان کرد اشتباه بوده است. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، ویسنته دل‌بوسکه پس از حذف تیمش از یورو 2016 گفت خبر استعفایش را به اطلاع همه بازیکنان و اعضای تیم ملی اسپانیا رسانده است، جز ایکر کاسیاس چون تصور می‌کرد […]

سرمربی مستعفی تیم ملی اسپانیا اعتراف کرد اظهاراتی که چندی پیش درباره کاپیتان تیمش عنوان کرد اشتباه بوده است.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، ویسنته دل‌بوسکه پس از حذف تیمش از یورو 2016 گفت خبر استعفایش را به اطلاع همه بازیکنان و اعضای تیم ملی اسپانیا رسانده است، جز ایکر کاسیاس چون تصور می‌کرد که سنگربان پورتو از دستش به‌خاطر بازی ندادن به او در یورو 2016 عصبانی است و دلِ خوشی ندارد.

با این حال کاسیاس روز گذشته (دوشنبه) در یکی از شبکه‌های اجتماعی تصویری از خودش در کنار دل‌بوسکه منتشر کرد تا نشان دهد با او هیچ مشکلی ندارد و از سرمربی پیشین ماتادورها کینه‌ای به دل نگرفته است. او در کنار این عکس پیامی با این مضمون گذاشت: 25 سال در کنار هم و این است که برای ما می‌ماند. اکنون دل‌بوسکه به اشتباهش در مورد تصوری که از کاسیاس داشت، اعتراف کرده است.

دل‌بوسکه با اشاره به ملاقاتی که در شهر لاس روزاس با کاسیاس داشت (لحظه‌ای که کاسیاس تصویر آن را در صفحه شخصی‌اش گذاشت) به رادیو اوندا سروی اسپانیا گفت: من و ایکر مانند دو فرد حرفه‌ای با یکدیگر صحبت‌های خوبی انجام دادیم. برطرف کردن مسائل خیلی آسان بود، چون ما سال‌هاست که یکدیگر را می‌شناسیم. من قدیس نیستم. من هم یک آدم معمولی هستم. هیچ یک از ما بی‌عیب و نقص نیستیم و مرتکب اشتباه می‌شویم. من و ایکر تبادل‌نظر کردیم. ملاقات‌مان مثل تجدید دیدار میان یک پدر و پسر بود.

سرمربی مستعفی ماتادورها درباره آنچه در یورو 2016 به تیمش گذشت هم عنوان کرد: پس از پیروزی‌مان برابر ترکیه (برد 3 بر صفر) که در آن عالی کار کردیم، بازتاب‌های غلو‌آمیزی درباره بازی ما شکل گرفت. قبل از بازی برابر ایتالیا همه ما با یکدیگر صحبت کردیم، اما انجام این کار در اردوی تیم برای ما هزینه زیادی داشت. ما حتی به بازی با سه مدافع فکر می‌کردیم و بعدها بابت اینکه چرا این کار را انجام ندادیم حسرت خوردیم. استفاده از ترکیب اصلی تکراری هم اشتباه دیگری بود که مرتکب شدم، اما تغییر دادن چیزی که بازخوردها نسبت به آن مثبت هستند، سخت است.

دل‌بوسکه درباره برنامه‌اش برای ادامه همکاری با فدراسیون فوتبال اسپانیا با وجود اعلام استعفایش گفت: ویار (رئیس فدراسیون) از من خواست که رابطه‌ام با فدراسیون را حفظ کنم، اما من مخالف آن بودم. باید ببینیم آیا می‌توانیم راهی برای حل این مسئله پیدا کنیم یا نه.

سرمربی ماتادورها درباره گزینه‌‌های احتمالی جانشینی او در تیم ملی اسپانیا هم عنوان کرد: در اسپانیا مربیان خوب زیادی هستند که ویار باید از میان آنها یکی را انتخاب کند، نه من.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت