خانه / خبرهای فوتبال خارجی / گواردیولا: باشگاه منچسترسیتی حق داشت مرا نخواهد چون فاجعه بودم

گواردیولا: باشگاه منچسترسیتی حق داشت مرا نخواهد چون فاجعه بودم

سرمربی جدید آبی‌پوشان شهر منچستر اعتراف کرد که چند سال پیش هم این باشگاه خواهان عقد قرارداد با او بوده، اما در نهایت این قرارداد منعقد نشده است.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، پپ گواردیولا که هفته جاری مراسم معارفه‌اش به‌عنوان سرمربی جدید منچسترسیتی برگزار شد، می‌گوید که 10 سال پیش هم این تیم به او پیشنهادی برای محقق کردن رؤیای حضورش در لیگ برتر انگلیس داده بود، اما در نهایت این قرارداد بسته نشد.

گواردیولا در‌ آستانه فصل 06-2005 برای بازی در لیگ برتر از منچسترسیتی پیشنهادی دریافت کرد که البته منعقد نشد. این اتفاق پس از آن بود که او در ایتالیا برای تیم‌های برشا و رم و در قطر برای تیم الاهلی بازی کرد. در آن زمان استوارت پیرس، سرمربی وقت منچسترسیتی به گواردیولای 34 ساله پیشنهاد داد، اما بعداً از تصمیم خود منصرف شد.

وی در این باره به سایت باشگاه منچسترسیتی گفت: قطعاً استوارت پیرس حق داشت که با من قرارداد نبندد. من آن زمان 33، 34 ساله بودم و در آن سن و سال به‌عنوان فوتبالیست من قطعاً یک فاجعه بودم. تصمیم پیرس برای قرارداد نبستن با من تصمیمی بسیار هوشمندانه و منطقی بود.

سرمربی منچسترسیتی ادامه داد: رؤیای من در آن زمان، این بود که در لیگ برتر انگلیس بازی کنم. آنها به من برای یک نیم‌فصل پیشنهاد دادند، نه یک فصل کامل. من باید به خانواده‌ام هم فکر می‌کردم. من بدون آنها نمی‌توانم زندگی کنم و در نهایت تصمیم بر این شد که قراردادی میان ما منعقد نشود. زمانی که شما شرایط جسمانی مرا در آن مقطع در نظر می‌گیرید، متوجه می‌شوید تصمیمی که گرفتیم درست بود.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *