پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 18688 16 تیر 1395 ساعت [ 12:05 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

کریمی‌: من با دایی هیچ رفاقتی ندارم

 علی‌ کریمی‌ کاپیتان اسبق تیم‌ ملی‌ در گفت‌وگویی ویدئویی در خصوص مسائل مختلف صحبت‌های جالبی‌ مطرح کرد. سایت تیفوسی به گزارش خبرورزشی، چکیده‌ای از صحبت‌های او در پی‌ می‌‌آید: * در کشور ما متأسفانه طوری شده که کمی به حریم خصوصی همدیگر احترام نمی‌گذاریم. هر پستی می‌گذاریم موافقانش زیاد هستند و کسانی هم می‌آیند طوری […]

 علی‌ کریمی‌ کاپیتان اسبق تیم‌ ملی‌ در گفت‌وگویی ویدئویی در خصوص مسائل مختلف صحبت‌های جالبی‌ مطرح کرد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرورزشی، چکیده‌ای از صحبت‌های او در پی‌ می‌‌آید:

* در کشور ما متأسفانه طوری شده که کمی به حریم خصوصی همدیگر احترام نمی‌گذاریم. هر پستی می‌گذاریم موافقانش زیاد هستند و کسانی هم می‌آیند طوری عقاید خود را بیان می‌کنند که زیاد درست نیست. در این شبکه‌های اجتماعی هم بچه، هم خانم و همه نوع آدم است و درست نیست که از الفاظ بدی استفاده کنیم.

* از کسالت استاد شجریان نه من، بلکه خیلی از ایرانی‌ها ناراحت شدند. چون همیشه استاد شجریان سرزنده و سرحال و خندان بودند. ان‌شاءا… هرچه سریع‌تر سلامتی‌شان را به دست‌آورند. هم ایشان و هم آقای کیارستمی که برای ایشان هم آرزوی سلامتی می‌کنیم.

* من هیچ موقع در مورد علی دایی کار بدی انجام ندادم. در زمان بازیگری بیشترین پاس گل و چند پنالتی تیم ملی را من گرفتم و ایشان پنالتی زدند. منتی نیست. چون وظیفه من بوده ایشان چند وقت پیش مصاحبه‌ای کردند و گفتند رفیق ولی نمی‌دانم این چه رفاقتی است که وقتی آدم به قدرتی می‌رسد، تا جایی زمینه‌ای داشته باشد و بتواند خیلی از کارها را انجام دهد آن کارها را انجام نمی‌دهد. نمی‌دانم کجای این رفاقت است.

* مهدی رحمتی جزو گلرهای خوبی است که بعد از انقلاب آمده. فکر می‌کنم اگر در تصمیم‌گیری آخرش در تیم‌ ملی‌ کمی دقت می‌کرد می‌توانست جایگاه خیلی بهتری داشته باشد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت