پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 18724 17 تیر 1395 ساعت [ 1:44 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مخیتاریان: پیوستنم به منچستریونایتد مانند رؤیایی بود که به واقعیت پیوست

خرید جدید شیاطین سرخ می‌گوید عملی شدن انتقالش از دورتموند به منچستریونایتد همانند رؤیایی بوده که تحقق یافته است. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه منچستریونایتد امشب (چهارشنبه) اعلام کرد، هنریک مخیتاریان را با قراردادی چهار ساله با قابلیت تمدید برای یک سال بیشتر از بورسیا دورتموند به‌خدمت گرفته است. این هافبک ارمنستاتی که […]

خرید جدید شیاطین سرخ می‌گوید عملی شدن انتقالش از دورتموند به منچستریونایتد همانند رؤیایی بوده که تحقق یافته است.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه منچستریونایتد امشب (چهارشنبه) اعلام کرد، هنریک مخیتاریان را با قراردادی چهار ساله با قابلیت تمدید برای یک سال بیشتر از بورسیا دورتموند به‌خدمت گرفته است. این هافبک ارمنستاتی که از سال 2013 عضو زردپوشان وستفالن بوده، در 140 بازی برای این تیم به میدان رفت و 41 گل به‌ثمر رساند، اما اوج درخشش او عملکرد فصل اخیرش بود که 23 گل برای دورتموند زد و 32 پاس گل هم در رقابت‌های مختلف برای هم‌تیمی‌هایش ساخت.

مخیتاریان 27 ساله پس از عقد قرارداد با شیاطین سرخ به سایت رسمی این باشگاه گفت: خیلی احساس غرور و افتخار می‌کنم که به منچستریونایتد پیوستم. این انتقال برای من همانند رؤیایی بود که به واقعیت پیوست. از بازی برای باشگاهی که چنین تاریخچه درخشانی دارد، هیجان‌زده هستم و امیدوارم برای مدت طولانی بخشی از این باشگاه باشم.

وی افزود: از اعتمادی که ژوزه مورینیو و باشگاه منچستریونایتد به من داشتند، تشکر می‌کنم. بازی در چنین باشگاه بزرگی را مدیون پدرم هستم که زمانی که جوان‌تر بودم الهام‌بخش و مشوق من بود.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت