پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 18726 17 تیر 1395 ساعت [ 1:45 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

یواخیم لو: شواین‌اشتایگر در ترکیب اصلی خواهد بود

سرمربی ژرمن‌ها معتقد است که شاگردان دیدیه دشان در تقابل با تیم او هجومی بازی خواهد کرد. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، یواخیم لو که شاگردانش پنجشنبه شب در دومین دیدار از مرحله نیمه نهایی یورو 2016 در شهر مارسی باید به مصاف فرانسه، میزبان مسابقات بروند، در مورد وضعیت کاپیتان تیمش که در […]

سرمربی ژرمن‌ها معتقد است که شاگردان دیدیه دشان در تقابل با تیم او هجومی بازی خواهد کرد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، یواخیم لو که شاگردانش پنجشنبه شب در دومین دیدار از مرحله نیمه نهایی یورو 2016 در شهر مارسی باید به مصاف فرانسه، میزبان مسابقات بروند، در مورد وضعیت کاپیتان تیمش که در بازی با ایتالیا از ناحیه زانو دچار آسیب‌دیدگی جزئی شد، گفت: شواین‌اشتایگر صبح چهارشنبه همراه با تیم تمرین کرد و مشکلی نداشت. باستین روز سه‌شنبه به‌صورت انفرادی تمرین کرد و صددرصد ریکاوری کرده است. شواینی در بازی با ایتالیا نشان داد که قدرت قرار گرفتن در ترکیب اصلی تیم را دارد. تجربه‌ او برای ما خیلی اهمیت دارد.

وی افزود: گفته‌ بودم که باستین شواین‌اشتایگر اگر در تمرین آخر تیم شرکت کند، در ترکیب اصلی قرار خواهد گرفت. ما سه بازیکنی را که پیش از این در ترکیب اصلی تیم بوده‌اند، برای بازی با فرانسه در اختیار نداریم که عبارتند از: متس هوملس، سامی خدیرا و ماریو گومز. به‌همین خاطر حالا حضور باستین برای ما خیلی بیشتر از گذشته اهمیت دارد و به‌همین خاطر در بازی با فرانسه در ترکیب اصلی قرار خواهد گرفت.

سرمربی ژرمن‌ها تأکید کرد: باید در تقابل با میزبان، جانشینی برای بازیکنانی که نمی‌توانند بازی کنند، پیدا کنیم. به‌هر حال به بازیکنانی که در ترکیب اصلی قرار خواهیم داد صددرصد اعتماد داریم و امیدوارم لطمه‌ای به سبک بازی‌مان وارد نشود. به‌نظرم ما سرسخت‌ترین حریف فرانسه تا به اینجای تورنمنت خواهیم بود و برای رسیدن به فینال هر کاری که از دست‌مان ساخته باشد، انجام خواهیم داد.

سرمربی قهرمان جهان تأکید کرد: فرانسه در این تورنمنت نشان داده که خط حمله انعطاف‌پذیری دارد و تنها در خط میانی که پل پوگبا و بلز متویدی را دارد، خوب نیست. فرانسه در خط حمله با وجود پایت، گریزمان و ژیرو از موقعیت‌های خود به نحواحسن استفاده کرده است. من فکر می‌کنم فرانسه با توجه به فشاری که رویش به‌عنوان میزبان است، مقابل ما هجومی بازی خواهد کرد. فرانسوی‌ها در کشور خود بازی می‌کنند و تمام تلاش‌شان را در تقابل با ما به کار خواهند بست.

یواخیم تصریح کرد: در مقابل ما هم باید با اتحاد بازی کنیم و به یکدیگر کمک کنیم. ما باید در خط دفاع به هم فشرده باشیم، چون اگر به مهاجمان فرانسه فضا بدهیم، آنها می‌توانند با سرعت و قدرت جابه‌جایی خود، ما را غافلگیر و شرایط را برای‌مان دشوار کنند. به‌هر حال فرانسه هم نقطه‌ضعف‌هایی دارد. اصلاً هیچ تیمی کامل نیست. فرانسه در بازی با ایسلند فوق‌العاده بود، اما چند نقطه ضعف داشت.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت