پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 18733 17 تیر 1395 ساعت [ 14:21 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

سردار در خندوانه ،آزمون: به زسکا مسکو نمی‌روم/ چون پارتی نداشتم، حقم را خوردند

مهاجم جوان تیم ملی فوتبال کشورمان اعلام کرد که بازیکن روستوف است و به زسکا مسکو نخواهد رفت. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، سردار آزمون میهمان برنامه خندوانه بود که در این برنامه صحبت‌های جالبی هم درباره فوتبال و آینده‌اش گفت و اینکه این فصل قطعاً در چه تیمی خواهد بود و آیا به […]

مهاجم جوان تیم ملی فوتبال کشورمان اعلام کرد که بازیکن روستوف است و به زسکا مسکو نخواهد رفت.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، سردار آزمون میهمان برنامه خندوانه بود که در این برنامه صحبت‌های جالبی هم درباره فوتبال و آینده‌اش گفت و اینکه این فصل قطعاً در چه تیمی خواهد بود و آیا به زسکا مسکو خواهد رفت یا نه، اظهار داشت: من این فصل در روستوف هستم و به زسکا مسکو هم نمی‌روم.

وی در پاسخ به این سؤال که اگر بخواهد به ایران بیاید راهی کدام تیم می‌شود، گفت: من پرسپولیس را خیلی دوست دارم و استقلالی‌ها را هم خیلی دوست دارم. اگر بخواهم راستش را بگویم، هواداران تراکتورسازی را خیلی دوست دارم. اگر پرسپولیس یا استقلال را بگویم، یک طرف از هواداران این دو تیم ناراحت می‌شوند، اما خودم همیشه به پدرم گفته‌ام، اگر سال اول بخواهم به ایران بیایم، به تراکتورسازی می‌روم. نه اینکه به خاطر ترکمن بودن من و ترک بودن تبریزی‌ها باشد، چون همه ما در ایران با هم برادریم، اما من شور و شوق بین هواداران را خیلی دوست دارم.

مهاجم جوان تیم ملی فوتبال کشورمان صحبت‌هایی هم درباره شروع فوتبالش انجام داد و خاطرنشان کرد: در رده نونهالان من به تیم ملی دعوت شدم، اما خط خوردم. احساس می‌کنم چون پارتی نداشتم، حقم را در آن رده خوردند و به همین دلیل من هم به سمت والیبال رفتم، اما در دوران نوجوانی اکبر محمدی و آقای لطفی که استعدادیاب‌های تیم نوجوانان بودند، من را در گنبد دیده بودند و بازی‌ام را پسندیدند که دوباره به فوتبال آمدم. همان موقع قصد رفتن به تیم ملی والیبال را داشتم، اما دقیقاً روزی که باید با تیم ملی والیبال به اردوی ارومیه می‌رفتم، فوتبال بازی کردم و همانجا به تیم نوجوانان رفتم.

آزمون درباره شروع فوتبالش در رده‌های پایه نیز گفت: اوایل که فوتبالیست شدم وضع مالی‌ام معمولی بود و کفش مارکدار نمی‌پوشیدم و کفش 72 هزار تومانی می‌خریدم. همان موقع همه تعجب می‌کردند که من با این کفش‌ها چطور بازی می‌کنم چون همه بچه‌ها کفش‌های 500 هزار تومانی و 700 هزار تومانی می‌پوشیدند، اما من نه تنها با آن کفش‌های تقلبی بازی می‌کردم، بلکه گل هم می‌زدم. الان هم متاسفانه خیلی از مربی‌ها در همین رده‌های پایه به کفش و جوراب بچه‌ها نگاه می‌کنند و اگر کسی تیپ درستی نداشته باشد، می‌گویند از این بازیکن در نمی‌آید و خیلی راحت کنارش می‌گذارند. متأسفانه خیلی از مربیان از روی ظاهر بازیکنان، درباره آنها تصمیم می‌گیرند و با بازی و استعداد آنها کاری ندارند که این ظلم به بچه‌ها و فوتبال است.

وی درباره اینکه چه آرزویی دارد، اظهار داشت: یکی از آرزوهایم این است که با حسن روحانی، رئیس جمهور دیدار کنم. من خیلی تعریف آقای روحانی را شنیده‌ام و دوست دارم یک بار این اتفاق رخ بدهد و او را از نزدیک ببینم.

مهاجم تیم فوتبال روستوف در پاسخ به این سؤال که اگر خودش رئیس جمهور بود چه کاری انجام می‌داد، خاطرنشان کرد: اگر رئیس جمهور بودم به منطقه محروم گلستان و ترکمن صحرا رسیدگی می‌کردم. منطقه ما محروم است و متأسفانه هیچ رسیدگی وجود ندارد.

آزمون که اسب سواری هم می‌کند و چند اسب مسابقه‌ای هم دارد درباره این مسئله و خصوصیات اهالی گنبد و ترکمن‌ها گفت: همه ترکمن‌ها اسب سواری و والیبال بلدند. من هم اسب سواری بلدم و الان هم هفت اسب دارم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت